Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Wizyta wiceministra zdrowia w Biłgoraju (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2016-09-09 16:38:00 Komentarze ()  (czytane 4970 razy)

Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia Krzysztof Łanda, rzecznik prasowy Ministra Zdrowia Milena Kruszewska i doradca w Ministerstwie Zdrowia Jakub Banaszek wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce, które 9 września br. odbyło się w Biłgoraju. więcej»

TAGI: wiceminister zdrowia w biłgoraju, sos wioski dzieciece w polsce, wioska dziecięca sos w biłgoraju, biłgoraj

Aby region mógł się prawidłowo rozwijać, potrzebne jest silne parlamentarne wsparcie

Dodał: red, edycja: 2015-10-23 23:35:30 Komentarze ()  (czytane 1539 razy)

Szanowni Państwo, w najbliższą niedzielę wybieramy swoich reprezentantów w przyszłym parlamencie, ludzi którzy przez kolejne cztery lata będą pracowali nie tylko na rzecz Polski, ale przede wszystkim na rzecz naszego Regionu. więcej»

TAGI: jakub banaszek, kandydat pis, kandydat do sejmu, wybory parlamentarne 2015

Minister wspiera Banaszka

Dodał: red, edycja: 2015-10-23 14:15:08 Komentarze ()  (czytane 1874 razy)

Jakub Banaszek otrzymał wsparcie od kandydata na Ministra Obrony Narodowej w rządzie Beaty Szydło i być może przyszłego wicepremiera Jarosława Gowina. Gowin gościł w ostatnich dniach w naszym Regionie, wspierając kandydaturę Jakuba Banaszka. Udzielił także gwarancji na współdziałanie w realizacji programu wyborczego kandydata z list PiS. więcej»

TAGI: jakub banaszek, jarosław gowin, kandydat do sejmu, wybory parlamentarne 2015

Jakub Banaszek odpowiada na pytania – część II

Dodał: red, edycja: 2015-10-21 16:28:16 Komentarze ()  (czytane 3150 razy)

Kandydat PiS na posła RP przesłał kolejne odpowiedzi na stawiane mu w komentarzach na bilgoraj.com.pl pytania i zarzuty. Publikujmy także odpowiedzi na pytania mailowo przesłane do kandydata Prawa i Sprawiedliwości. Jakub Banaszek zapowiada na koniec tygodnia najmocniejszy akcent kampanii wyborczej oraz podsumowanie kampanii wyborczej na terenie Powiatu Biłgorajskiego. więcej»

TAGI: jakub banaszek, kandydaci pis do sejmu rp, pis biłgoraj, wybory parlamentarne 2015

REKLAMA

'Konkrety, nie gruszki na wierzbie'

Dodał: red, edycja: 2015-09-24 13:47:34 Komentarze ()  (czytane 7878 razy)

Dynamicznie i widowiskowo swą kampanię w Biłgoraju zainicjował kandydat Zjednoczonej Prawicy - Jakub Banaszek. 24 września br. w Biłgoraju odbyła się konferencja prasowa, na której kandydat przedstawił swój program i siebie jako lidera młodego pokolenia; następnie wspólnie z wolontariuszami spacerował po mieście i rozmawiał z mieszkańcami. więcej»

TAGI: jakub banaszek, biłgoraj, wybory parlamentarne 2015, kandydat do sejmu rp

Wywiad z Jakubem Banaszkiem: Nasze Lubelskie - Sercem Polski

Dodał: red, edycja: 2015-09-20 23:48:35 Komentarze ()  (czytane 3755 razy)

Przed nami Wybory parlamentarne, rozmawiamy z najmłodszym kandydatem na listach Prawa i Sprawiedliwości, 24-letnim Jakubem Banaszkiem, współautorem programu zdrowotnego Zjednoczonej Prawicy. więcej»

TAGI: jakub banaszek, wybory parlamentarne 2015, kandydat do sejmu, pis biłgoraj

Lista kandydatów PiS do Sejmu z Okręgu Nr 7

Dodał: red, edycja: 2015-09-14 10:54:39 Komentarze ()  (czytane 5283 razy)

W piątek 11 września br. w OKW Nr 7 w Chełmie została zarejestrowana lista kandydatów Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość do Sejmu RP i Senatu RP, którzy w jesiennych wyborach parlamentarnych będą ubiegać się o głosy wyborców zamieszkujących teren byłych województw Biała Podlaska, Chełm i Zamość. więcej»

TAGI: lista kandydatów pis z okręgu nr 7, pis biłgoraj, wybory parlamentarne 2015, kandydaci pis do sejmu i senatu

Telewizja

Wieczór kolęd wschodniosłowiańskich

38. rocznica wprowadzenia stanu wojennego

Nowe konkursy dla organizacji pozarządowych na nowych formularzach ofert

Święto krwiodawców

Koncert Cecyliański

Tanecznie dla Niepodległej

więcej

Sport

Oldboje Łady Biłgoraj na turnieju w Łucku

W grudniu br. w Łucku na Ukrainie przebywali sportowcy reprezentujący Biłgoraj. Na zaproszenie Wasyla Kochanowskiego, prezesa Wołyńskiej Federacji Futbolu oraz Urzędu Miasta Łuck oldboje klubu piłkarskiego Łada Biłgoraj wzięli udział w X Międzynarodowym Turnieju Piłki Halowej Oldbojów "Przyjaźń bez granic 2019". więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Podwójny sukces

Podwójnym sukcesem może poszczycić się Martyna Kniaziowska, wychowanka MDK w Biłgoraju, która została Laureatką XVII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Dzieci i Młodzieży „Tęczowy Kalendarz” zorganizowanego w Tychach. „Tęczowy Kalendarz” to impreza organizowana przez Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Tychach. Konkurs cieszy się niezmiennie wielkim zainteresowaniem młodych artystów. więcej»

więcej

Polityka

Pamiętają o ofiarach stanu wojennego (FOTO)

Dziś w Tarnogrodzie odbyły się uroczystości związane z 38. rocznicą wprowadzenia stanu wojennego i 38. rocznicą pacyfikacji kopalni "Wujek". 16 grudnia 1981 roku, gdy oddziały MO i ZOMO pacyfikacji KWK „Wujek”, tarnogrodziani Józef Krzysztof Giza został śmiertelnie ranny. Był jednym z 9 górników, którzy zginęli za udział w strajku okupacyjnym. więcej»