Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

KONKURS: O rety! Rozdajemy bilety

Dodał: RED, edycja: 2012-03-16 12:52:57 Komentarze ()  (czytane 4451 razy)

Dla naszych Internautów mamy cztery podwójne wejściówki, wystarczy polubić (lub już lubić) nas na FACEBOOKU i odpowiedzieć na jedno proste pytanie.
Na Kabaret pod Wyrwigroszem zapraszamy już w środę 28 marca br. do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju. Bilety w cenie 45 zł do nabycia w Biurze Podróży ROUND TOUR ul. Kościuszki 100, na OSiR-e ul. Targowa 15 i w BCK ul. Konopnickiej 7. więcej»

TAGI:

Ruszył blog burmistrza Janusza Rosłana

Dodał: TF, edycja: 2010-02-23 17:51:52 Komentarze ()  (czytane 5731 razy)

Platforma blogowa Regionalnego Serwisu Informacyjnego bilgoraj.com.pl rozwija się. Uruchomiony został kolejny blog. Zobacz co pisze na nim burmistrz Janusz Rosłan. więcej»

TAGI:

Telewizja

Studniówka ZSZiO

Otwarcie nowej Sali Obsługi Interesanta WGiNG

Studniówka I LO im. ONZ

Studniówka "Budowlanki" 2020

Studniówka "Katolika" 2020

XIX Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

więcej

Sport

Walentynkowy Turniej Badmintona (WYNIKI)

W czwartek 13 lutego br. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju, odbył się VIII Walentynkowy Turniej Badmintona Mikstów o Puchar Dyrektora OSiR. Była to doskonała okazja, aby święto zakochanych spędzić na sportowo i w wesołym towarzystwie. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Najlepsze filmy krótkometrażowe

Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata zawitało do Biłgoraja. W lutym można je było obejrzeć w Biłgorajskim Centrum Kultury podczas dwóch spotkań w ramach 13. edycji Festiwalu Grand Off. Dziś odbyły się ostatnie prezentacje. O wydarzeniu informowaliśmy w dziale Imprezy, wydarzenia Portalu bilgoraj.com.pl więcej»

więcej

Polityka

Kolejne spotkanie z doradcami w ramach programu „Rozwój Lokalny”

W połowie lutego br. odbyło się kolejne spotkanie z doradcami miast w związku z pracami nad opracowaniem koncepcji projektu w ramach Programu „Rozwój Lokalny”. W biłgorajskim ratuszu uczestniczył w nich m. in. wiceburmistrz Jarosław Bondyra oraz miejscy urzędnicy. więcej»