Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Fryzjerskie warsztaty z mistrzem

Dodał: red, edycja: 2018-11-05 15:39:20 Komentarze ()  (czytane 1423 razy)

-Dziś w Polsce trzeba specjalistów i tylko specjaliści mają przyszłość na rynku. Gdy wykonuje się swą pracę z pają, profesjonalnie i stale się rozwija to sukces jest na wyciągnięcie ręki - przekonywał, pokazując techniki koloryzacji i strzyżenia, szkoleniowiec i fryzjer praktyk, Piotr Hutkowski.
więcej»

TAGI: zszio biłgoraj, warsztaty fryzjerstwa, oświata biłgoraj, techniki strzyżenia

Gratulujemy umiejętności, wiedzy i kreatywności

Dodał: red, edycja: 2017-03-03 15:04:02 Komentarze ()  (czytane 2970 razy)

W ostatnim tygodniu lutego 2017 roku w ZSZiO w Biłgoraju odbył się II edycja Szkolnego Konkursu Fryzjerskiego. Motywem przewodnim tegorocznej imprezy były „ANIOŁY I DEMONY”. Uczennice technikum usług fryzjerskich zaprezentowały swoje umiejętności na modelkach tworzący fantazyjne fryzury oraz stylizacje zgodną z tematyką. więcej»

TAGI: zszio w biłgoraju, konkurs fryzjerski, umiejętności fryzjerskie, oświata biłgoraj

Technikum w ZSZiO w Biłgoraju

Dodał: red, edycja: 2014-03-13 12:57:35 Komentarze ()  (czytane 6226 razy)

Od 1 września 2014 r. rozpocznie się w ZSZiO w Biłgoraju kształcenie na kierunku technik usług fryzjerskich. Fryzjerstwo jest zawodem, który rozwija się nieustannie, stale podnosząc poziom oferowanych usług. Nowe technologie, ewoluujący rynek mody, wpływają na zmianę oczekiwań wśród nabywców usług, czyli wśród klientów. więcej»

TAGI: techniku, zszio w biłgoraju, technik usług krawieckich, szkoły ponadgimnazjalne

KONKURS WALENTYNKOWY

Dodał: NN, edycja: 2010-02-10 15:52:01 Komentarze ()  (czytane 5687 razy)

Z okazji dnia zakochanych Portal i Gazeta bilgoraj.com.pl wraz z firmami: Zjazd Nadrzecze, Restauracja CYNAMON, Agencja reklamowa ALFAMEDIA, Studio Urody Olga Hysa, Salon fryzjerski Beauty Shine, Salon Kosmetyczny Aliss, Salon Fryzjerski i Kosmetyczny ROSSO przygotowała dla Was drodzy zakochani specjalny konkurs. więcej»

TAGI:

REKLAMA

brak zdjęcia

Konkurs na Dzień Kobiet

Dodał: AN, edycja: 2009-02-26 15:02:35 Komentarze ()  (czytane 2421 razy)


dzien_kobiet.jpgZ okazji dnia kobiet redakcja bilgoraj.com.pl wraz z firmami: STUDIO URODY ANNA , Studio Urody Olga Hysa, Salon fryzjerski Beauty Shine, Salon kosmetyczny i fryzjerski ROSSO przygotowała dla Was drogie dziewczyny, Panie, specjalny konkurs.
więcej»

TAGI:

brak zdjęcia

Wybory Miss Ziemi Biłgorajskiej

Dodał: AK, edycja: 2006-04-21 23:23:21 Komentarze ()  (czytane 11252 razy)

Wybory Miss Ziemi Biłgorajskiej 2006 z cyklu eliminacji Miss Polonia 2006 odbędą się 23 kwietnia 2006 r. o godz. 17.00 w Sali widowiskowej BCK. więcej»

TAGI:

Telewizja

Misterium Męki Pańskiej - Biłgoraj 2019

XVI Międzyprzedszkolny Festiwal

79. rocznica zbrodni katyńskiej

Dzień sołtysa

III Międzyprzedszkolna Olimpiada Matematyczna

KGW - regionalne konsultacje

więcej

Sport

#Biłgoraj EKO Challenge

Biłgorajscy biegacze zamierzają przy okazji biegowych treningów sprzątać leśne szlaki. -Do wspólnych porządków zapraszamy wraz z PGK Biłgoraj, które to włączyło się w akcję. Po odbiór worków na śmieci proszę zgłaszać się do Łukasza Dąbrowskiego - informuje na specjalnej stronie założonej na portalu społecznościowym. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Wielkanocne tradycje w Starym Bidaczowie

Parafia w Starym Bidaczowie ma swe wielkanocne tradycje. Należy do nich wspólne dzielenie się jajkiem przez wszystkich wiernych oraz wielkanocny taniec uwielbienia, w którym występują dzieci i młodzież. więcej»

więcej

Polityka

Zmarł były Wójt Gminy Biłgoraj, Mieczysław Borowski

Nagle w wieku 63 lat zmarł były Wójt Gminy Biłgoraj, samorządowiec przez lata związany z Polskim Stronnictwem Ludowym - Mieczysław Borowski. Wójtem był przez dwie kadencje, był także wieloletnim radnym. więcej»