Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Wakacyjne kursy nauczycieli ZSZiO

Dodał: red, edycja: 2019-09-27 10:19:13 Komentarze ()  (czytane 1126 razy)

Rok szkolny rozpoczął się na dobre! Jednak wakacje dla nauczycieli praktycznej nauki zawodu w Technikum Fryzjerskim w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju Iwony Kozyry, Danuty Demuchy i Ewy Blachy to był czas intensywnej nauki. W trakcie wakacji nasze nauczycielki podnosiły swoje kwalifikacje zawodowe w jednej z najbardziej prestiżowych akademii fryzjerskich w Polsce. więcej»

TAGI: wakacyjne kursy, zszio, oświata biłgoraj, fryzjerstwo

Fryzjerskie warsztaty z mistrzem

Dodał: red, edycja: 2018-11-05 15:39:20 Komentarze ()  (czytane 2114 razy)

-Dziś w Polsce trzeba specjalistów i tylko specjaliści mają przyszłość na rynku. Gdy wykonuje się swą pracę z pają, profesjonalnie i stale się rozwija to sukces jest na wyciągnięcie ręki - przekonywał, pokazując techniki koloryzacji i strzyżenia, szkoleniowiec i fryzjer praktyk, Piotr Hutkowski.
więcej»

TAGI: zszio biłgoraj, warsztaty fryzjerstwa, oświata biłgoraj, techniki strzyżenia

Gratulujemy umiejętności, wiedzy i kreatywności

Dodał: red, edycja: 2017-03-03 15:04:02 Komentarze ()  (czytane 3126 razy)

W ostatnim tygodniu lutego 2017 roku w ZSZiO w Biłgoraju odbył się II edycja Szkolnego Konkursu Fryzjerskiego. Motywem przewodnim tegorocznej imprezy były „ANIOŁY I DEMONY”. Uczennice technikum usług fryzjerskich zaprezentowały swoje umiejętności na modelkach tworzący fantazyjne fryzury oraz stylizacje zgodną z tematyką. więcej»

TAGI: zszio w biłgoraju, konkurs fryzjerski, umiejętności fryzjerskie, oświata biłgoraj

Technikum w ZSZiO w Biłgoraju

Dodał: red, edycja: 2014-03-13 12:57:35 Komentarze ()  (czytane 6742 razy)

Od 1 września 2014 r. rozpocznie się w ZSZiO w Biłgoraju kształcenie na kierunku technik usług fryzjerskich. Fryzjerstwo jest zawodem, który rozwija się nieustannie, stale podnosząc poziom oferowanych usług. Nowe technologie, ewoluujący rynek mody, wpływają na zmianę oczekiwań wśród nabywców usług, czyli wśród klientów. więcej»

TAGI: techniku, zszio w biłgoraju, technik usług krawieckich, szkoły ponadgimnazjalne

REKLAMA

KONKURS WALENTYNKOWY

Dodał: NN, edycja: 2010-02-10 15:52:01 Komentarze ()  (czytane 5909 razy)

Z okazji dnia zakochanych Portal i Gazeta bilgoraj.com.pl wraz z firmami: Zjazd Nadrzecze, Restauracja CYNAMON, Agencja reklamowa ALFAMEDIA, Studio Urody Olga Hysa, Salon fryzjerski Beauty Shine, Salon Kosmetyczny Aliss, Salon Fryzjerski i Kosmetyczny ROSSO przygotowała dla Was drodzy zakochani specjalny konkurs. więcej»

TAGI:

brak zdjęcia

Konkurs na Dzień Kobiet

Dodał: AN, edycja: 2009-02-26 15:02:35 Komentarze ()  (czytane 2610 razy)


dzien_kobiet.jpgZ okazji dnia kobiet redakcja bilgoraj.com.pl wraz z firmami: STUDIO URODY ANNA , Studio Urody Olga Hysa, Salon fryzjerski Beauty Shine, Salon kosmetyczny i fryzjerski ROSSO przygotowała dla Was drogie dziewczyny, Panie, specjalny konkurs.
więcej»

TAGI:

brak zdjęcia

Wybory Miss Ziemi Biłgorajskiej

Dodał: AK, edycja: 2006-04-21 23:23:21 Komentarze ()  (czytane 11631 razy)

Wybory Miss Ziemi Biłgorajskiej 2006 z cyklu eliminacji Miss Polonia 2006 odbędą się 23 kwietnia 2006 r. o godz. 17.00 w Sali widowiskowej BCK. więcej»

TAGI:

Telewizja

Osuchy 1944. Droga Krzyżowa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Osuchach

Program chodnikowy powiatu biłgorajskiego

Wsparcie dla samorządów powiatu biłgorajskiego z tarczy antykryzysowej 4.0

Raport o stanie powiatu biłgorajskiego za 2019 rok

#ChalengePomagam biłgorajskich krwiodawców

Marszałek Elżbieta Witek w Biłgoraju

więcej

Sport

OSiR w Biłgoraju zaprasza na bezpłatne Wakacyjne Warsztaty Sportowe

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju zaprasza na bezpłatne wakacyjne warsztaty sportowe. W ramach tego wydarzenia odbędą się zajęcia z piłki nożnej, piłki koszykowej, lekkoatletyki oraz warsztaty rolkowe i warsztaty jazdy na hulajnodze. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Pszczoły na dachu BCK

Można pomyśleć - miejskie środowisko dla pszczół jest trudne, po co hodować je w mieście skoro ich miejsce jest na wiejskich łąkach i w lasach? Nic bardziej mylnego! więcej»

więcej

Polityka

Stanowisko PKW w sprawie informacji mogących wprowadzać wyborców w błąd

Państwowa Komisja Wyborcza zareagowała na powielane w serwisach społecznościowych informacje, które mogą wprowadzać wyborców w wyborców. Takie informacje pojawiły się m. in. także na profilach społecznościowych samorządowców gmin Ziemi Biłgorajskiej. więcej»