Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Wakacyjne kursy nauczycieli ZSZiO

Dodał: red, edycja: 2019-09-27 10:19:13 Komentarze ()  (czytane 820 razy)

Rok szkolny rozpoczął się na dobre! Jednak wakacje dla nauczycieli praktycznej nauki zawodu w Technikum Fryzjerskim w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju Iwony Kozyry, Danuty Demuchy i Ewy Blachy to był czas intensywnej nauki. W trakcie wakacji nasze nauczycielki podnosiły swoje kwalifikacje zawodowe w jednej z najbardziej prestiżowych akademii fryzjerskich w Polsce. więcej»

TAGI: wakacyjne kursy, zszio, oświata biłgoraj, fryzjerstwo

Fryzjerskie warsztaty z mistrzem

Dodał: red, edycja: 2018-11-05 15:39:20 Komentarze ()  (czytane 1804 razy)

-Dziś w Polsce trzeba specjalistów i tylko specjaliści mają przyszłość na rynku. Gdy wykonuje się swą pracę z pają, profesjonalnie i stale się rozwija to sukces jest na wyciągnięcie ręki - przekonywał, pokazując techniki koloryzacji i strzyżenia, szkoleniowiec i fryzjer praktyk, Piotr Hutkowski.
więcej»

TAGI: zszio biłgoraj, warsztaty fryzjerstwa, oświata biłgoraj, techniki strzyżenia

Gratulujemy umiejętności, wiedzy i kreatywności

Dodał: red, edycja: 2017-03-03 15:04:02 Komentarze ()  (czytane 3046 razy)

W ostatnim tygodniu lutego 2017 roku w ZSZiO w Biłgoraju odbył się II edycja Szkolnego Konkursu Fryzjerskiego. Motywem przewodnim tegorocznej imprezy były „ANIOŁY I DEMONY”. Uczennice technikum usług fryzjerskich zaprezentowały swoje umiejętności na modelkach tworzący fantazyjne fryzury oraz stylizacje zgodną z tematyką. więcej»

TAGI: zszio w biłgoraju, konkurs fryzjerski, umiejętności fryzjerskie, oświata biłgoraj

Technikum w ZSZiO w Biłgoraju

Dodał: red, edycja: 2014-03-13 12:57:35 Komentarze ()  (czytane 6598 razy)

Od 1 września 2014 r. rozpocznie się w ZSZiO w Biłgoraju kształcenie na kierunku technik usług fryzjerskich. Fryzjerstwo jest zawodem, który rozwija się nieustannie, stale podnosząc poziom oferowanych usług. Nowe technologie, ewoluujący rynek mody, wpływają na zmianę oczekiwań wśród nabywców usług, czyli wśród klientów. więcej»

TAGI: techniku, zszio w biłgoraju, technik usług krawieckich, szkoły ponadgimnazjalne

REKLAMA

KONKURS WALENTYNKOWY

Dodał: NN, edycja: 2010-02-10 15:52:01 Komentarze ()  (czytane 5824 razy)

Z okazji dnia zakochanych Portal i Gazeta bilgoraj.com.pl wraz z firmami: Zjazd Nadrzecze, Restauracja CYNAMON, Agencja reklamowa ALFAMEDIA, Studio Urody Olga Hysa, Salon fryzjerski Beauty Shine, Salon Kosmetyczny Aliss, Salon Fryzjerski i Kosmetyczny ROSSO przygotowała dla Was drodzy zakochani specjalny konkurs. więcej»

TAGI:

brak zdjęcia

Konkurs na Dzień Kobiet

Dodał: AN, edycja: 2009-02-26 15:02:35 Komentarze ()  (czytane 2512 razy)


dzien_kobiet.jpgZ okazji dnia kobiet redakcja bilgoraj.com.pl wraz z firmami: STUDIO URODY ANNA , Studio Urody Olga Hysa, Salon fryzjerski Beauty Shine, Salon kosmetyczny i fryzjerski ROSSO przygotowała dla Was drogie dziewczyny, Panie, specjalny konkurs.
więcej»

TAGI:

brak zdjęcia

Wybory Miss Ziemi Biłgorajskiej

Dodał: AK, edycja: 2006-04-21 23:23:21 Komentarze ()  (czytane 11462 razy)

Wybory Miss Ziemi Biłgorajskiej 2006 z cyklu eliminacji Miss Polonia 2006 odbędą się 23 kwietnia 2006 r. o godz. 17.00 w Sali widowiskowej BCK. więcej»

TAGI:

Telewizja

Wieczór kolęd wschodniosłowiańskich

38. rocznica wprowadzenia stanu wojennego

Nowe konkursy dla organizacji pozarządowych na nowych formularzach ofert

Święto krwiodawców

Koncert Cecyliański

Tanecznie dla Niepodległej

więcej

Sport

Mikołajki na sportowo

W sobotę, 14 grudnia br. w hali sportowo -– widowiskowej OSiR w Biłgoraju odbyły się "Mikołajki na sportowo 2019". Na sportowe zawody dla najmłodszych złożyły się zawody lekkoatletyczne dla dzieci w wieku 5-12 lat oraz zawody street workout, dla uczestników w wieku do lat 18. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Pamiętają o ofiarach stanu wojennego (FOTO)

Dziś w Tarnogrodzie odbyły się uroczystości związane z 38. rocznicą wprowadzenia stanu wojennego i 38. rocznicą pacyfikacji kopalni "Wujek". 16 grudnia 1981 roku, gdy oddziały MO i ZOMO pacyfikacji KWK „Wujek”, tarnogrodziani Józef Krzysztof Giza został śmiertelnie ranny. Był jednym z 9 górników, którzy zginęli za udział w strajku okupacyjnym. więcej»

więcej

Polityka

Pamiętają o ofiarach stanu wojennego (FOTO)

Dziś w Tarnogrodzie odbyły się uroczystości związane z 38. rocznicą wprowadzenia stanu wojennego i 38. rocznicą pacyfikacji kopalni "Wujek". 16 grudnia 1981 roku, gdy oddziały MO i ZOMO pacyfikacji KWK „Wujek”, tarnogrodziani Józef Krzysztof Giza został śmiertelnie ranny. Był jednym z 9 górników, którzy zginęli za udział w strajku okupacyjnym. więcej»