Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Fryzjerskie warsztaty z mistrzem

Dodał: red, edycja: 2018-11-05 15:39:20 Komentarze ()  (czytane 1612 razy)

-Dziś w Polsce trzeba specjalistów i tylko specjaliści mają przyszłość na rynku. Gdy wykonuje się swą pracę z pają, profesjonalnie i stale się rozwija to sukces jest na wyciągnięcie ręki - przekonywał, pokazując techniki koloryzacji i strzyżenia, szkoleniowiec i fryzjer praktyk, Piotr Hutkowski.
więcej»

TAGI: zszio biłgoraj, warsztaty fryzjerstwa, oświata biłgoraj, techniki strzyżenia

Gratulujemy umiejętności, wiedzy i kreatywności

Dodał: red, edycja: 2017-03-03 15:04:02 Komentarze ()  (czytane 2999 razy)

W ostatnim tygodniu lutego 2017 roku w ZSZiO w Biłgoraju odbył się II edycja Szkolnego Konkursu Fryzjerskiego. Motywem przewodnim tegorocznej imprezy były „ANIOŁY I DEMONY”. Uczennice technikum usług fryzjerskich zaprezentowały swoje umiejętności na modelkach tworzący fantazyjne fryzury oraz stylizacje zgodną z tematyką. więcej»

TAGI: zszio w biłgoraju, konkurs fryzjerski, umiejętności fryzjerskie, oświata biłgoraj

Technikum w ZSZiO w Biłgoraju

Dodał: red, edycja: 2014-03-13 12:57:35 Komentarze ()  (czytane 6355 razy)

Od 1 września 2014 r. rozpocznie się w ZSZiO w Biłgoraju kształcenie na kierunku technik usług fryzjerskich. Fryzjerstwo jest zawodem, który rozwija się nieustannie, stale podnosząc poziom oferowanych usług. Nowe technologie, ewoluujący rynek mody, wpływają na zmianę oczekiwań wśród nabywców usług, czyli wśród klientów. więcej»

TAGI: techniku, zszio w biłgoraju, technik usług krawieckich, szkoły ponadgimnazjalne

KONKURS WALENTYNKOWY

Dodał: NN, edycja: 2010-02-10 15:52:01 Komentarze ()  (czytane 5761 razy)

Z okazji dnia zakochanych Portal i Gazeta bilgoraj.com.pl wraz z firmami: Zjazd Nadrzecze, Restauracja CYNAMON, Agencja reklamowa ALFAMEDIA, Studio Urody Olga Hysa, Salon fryzjerski Beauty Shine, Salon Kosmetyczny Aliss, Salon Fryzjerski i Kosmetyczny ROSSO przygotowała dla Was drodzy zakochani specjalny konkurs. więcej»

TAGI:

REKLAMA

brak zdjęcia

Konkurs na Dzień Kobiet

Dodał: AN, edycja: 2009-02-26 15:02:35 Komentarze ()  (czytane 2482 razy)


dzien_kobiet.jpgZ okazji dnia kobiet redakcja bilgoraj.com.pl wraz z firmami: STUDIO URODY ANNA , Studio Urody Olga Hysa, Salon fryzjerski Beauty Shine, Salon kosmetyczny i fryzjerski ROSSO przygotowała dla Was drogie dziewczyny, Panie, specjalny konkurs.
więcej»

TAGI:

brak zdjęcia

Wybory Miss Ziemi Biłgorajskiej

Dodał: AK, edycja: 2006-04-21 23:23:21 Komentarze ()  (czytane 11380 razy)

Wybory Miss Ziemi Biłgorajskiej 2006 z cyklu eliminacji Miss Polonia 2006 odbędą się 23 kwietnia 2006 r. o godz. 17.00 w Sali widowiskowej BCK. więcej»

TAGI:

Telewizja

Zawody powiatowe OSP

Koncert w hołdzie partyzantom

Koncert chwały na podsumowanie Uroczystości Bożego Ciała

"Spontaniczna Motomajówka" czyli kilkuset motocyklistów na ulicach Biłgoraja

Driftingowe Rozpoczęcie Sezonu 2019

"Zwycięska Polska". Koncert patriotyczny Jana Pietrzaka

więcej

Sport

Potok Górny - turniej sołectw 2019 (FOTO)

12 sołectw z Gminy Potok Górny, tj. Malenik, Jasiennik Stary, Lipiny Dolne, Lipiny Górne Borowina, Lipiny Górne Lewki, Jedlinki, Potok Górny Pierwszy, Potok Górny Drugi, Szyszków, Zagródki, Dąbrówka i Naklik, wzięło udział w imprezie integracyjnej. W amfiteatrze przy Urzędzie Gminy drużyny reprezentujące poszczególne sołectwa rywalizowały o tytuł najlepszego. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Józefów. Wernisaż na koniec studenckiego pleneru

Kończy się tegoroczny plener malarski studentów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej z Lublina w Józefowie. Prace, które powstawały przez dwa tygodnie, zostaną zaprezentowane na wystawie w miejscowym ośrodku kultury. Wernisaż odbył się w minioną niedzielę 21 lipca. więcej»

więcej

Polityka

Cudzoziemcy w lubelskim ZUS - co się zmieniło?

Obywatele Ukrainy nie wybierają już tak chętnie województwa lubelskiego na miejsce pracy. W Polsce liczba Ukraińców ubezpieczonych w ZUS w ciągu kilku ostatnich miesięcy rosła, tymczasem w naszym regionie – spadła. Tę lukę częściowo zapełniają Białorusini. więcej»