Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Festyn wiosenny Szkoły Podstawowej Nr 4 i Wioski Dziecięcej SOS w Biłgoraju (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2019-03-19 12:54:25 Komentarze ()  (czytane 1258 razy)

Gry i zabawy integracyjne, zawody sportowe, talent show, wiosenna kuchnia, słodkości i kiermasze. To tylko niektóre atrakcje, jakie przygotowali organizatorzy, na XVI Festyn Wiosenny. W tym roku wspólnej zabawie przyświecało hasło "Tak różni, a jednak tacy sami". więcej»

TAGI: festyn wiosenny, biłgoraj, szkoła podstawowa nr 4 w biłgoraju, wioska dziecięca sos w biłgoraju

Szkoła bez przemocy, dodaje Ci mocy (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2017-03-21 11:10:26 Komentarze ()  (czytane 2658 razy)

Już po raz 14. a 13. w Wiosce Dziecięcej SOS w Biłgoraju, Szkoła Podstawowa Nr 4 zorganizowała "Festyn wiosenny". Do wesołego i aktywnego powitania wiosny zaproszeni zostali wszyscy uczniowie, nauczyciele i rodzice. Były zajęcia i rywalizacja sportowa, słodki poczęstunek oraz konkurs wiedzy o zdrowiu i bezpieczeństwie. więcej»

TAGI: festyn wiosenny, powitanie wiosny, szkoła podstawowa nr 4 w biłgoraju, oświata biłgoraj

Jesienny festyn charytatywny w 'Jedynce' (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2016-11-24 14:14:23 Komentarze ()  (czytane 2561 razy)

Już po raz kolejny w Szkole Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju odbył się jesienny festyn charytatywny, który z jednej strony była dla uczniów placówki lekcją tego, że warto pomagać i może to robić każdy, z drugiej strony zbiórką środków na rehabilitację Hani Bogdanowicz. więcej»

TAGI: jesienny festyn charytatywny, marzena pawelec, hania bogdanowicz, szkoła podstawowa nr 1 w biłgoraju

Festyn wiosenny (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2015-03-20 13:55:09 Komentarze ()  (czytane 4051 razy)

Już po raz dwunasty, Szkoła Podstawowa Nr 4 wspólnie z Wioską Dziecięcą SOS w Biłgoraju zorganizowała festyn wiosenny. Były zabawy ruchowe przy muzyce, teatrzyk, zawody sportowe i kiermasz ciast i sałatek. Jedną z głównych atrakcji był konkurs na palmę wielkanocną przygotowaną przez poszczególne klasy. więcej»

TAGI: festyn wiosenny, szkoła podstawowa nr 4 w biłgoraju, sos wioska dziecięca, powitanie wiosny

REKLAMA

Biłgoraj: Festyn Wiosenny

Dodał: red, edycja: 2013-03-21 12:37:04 Komentarze ()  (czytane 18984 razy)

Szkoła Podstawowa Nr 4 i Wioska Dziecięca SOS w Biłgoraju już po raz dziesiąty zorganizowały Festyn Wiosenny. Były gry i zabawy zręcznościowe, konkurs kulinarny i recytatorski oraz zmagania klasowe. więcej»

TAGI: sp nr 4 w biłgoraju, wioska dziecięca sos, festyn wiosenny, powitanie wiosny

Festyn Wiosenny (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2012-04-15 17:59:36 Komentarze ()  (czytane 4380 razy)

W Miejskim Zespole Szkół w Biłgoraju, 15 kwietnia br. odbył się Festyn Wiosenny połączony z Dniem Otwartym Gimnazjum Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi. Był czas na zaprezentowanie szkoły oraz sportowo - kulturalne powitanie wiosny. więcej»

TAGI:

Przyszła Wiosna

Dodał: red, edycja: 2011-04-18 11:27:35 Komentarze ()  (czytane 1917 razy)

W dniu 14 kwietnia 2011 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju, odbył się Wielki Festyn Wiosenny pt."Przyszła Wiosna". więcej»

TAGI:

Wiosenny Festyn

Dodał: TF, edycja: 2010-03-24 12:25:18 Komentarze ()  (czytane 4445 razy)

Społeczność Szkoły Podstawowej Nr 4 oraz Wioska Dziecięca SOS w Biłgoraju zorganizowały już po raz ósmy festyn wiosenny. Były konkurencje sportowe i plastyczne. Nie zabrakło także pyszności w iście wiosennej krasie. więcej»

TAGI:

REKLAMA

Telewizja

Tanecznie dla Niepodległej

XXIV Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej

Szkoła do hymnu - I LO im. ONZ

Szkoła do hymnu - RCEZ

Otwarcie parku rolkarza

30-lecie Chóru Męskiego "Klucz" z Majdanu Starego

więcej

Sport

Mistrzowie badmintona

W rozegranych w Tarnogrodzie mistrzostwach Powiatu w badmintonie, bezkonkurencyjni okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Tarnogrodzie. Zwycięstwo odnieśli w obu kategoriach wiekowych zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców. W igrzyskach dzieci wśród dziewcząt najlepsza okazała się drużyna grająca w składzie Kamila Larwa, Gaia Koza i Klaudia Krasowska – opiekun Krzysztof Tarnowski. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Jestem zaszczycony, że mogłem reprezentować naszą Ziemię...

Na zaproszenie Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy Starosta Biłgorajski, Andrzej Szarlip uczestniczył dziś w centralnych uroczystościach z okazji 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. -Wspaniała atmosfera radosnego świętowania. Jestem zaszczycony, że mogłem reprezentować naszą Ziemię - podkreśla Starosta w rozmowie z bilgoraj.com.pl więcej»

więcej

Polityka

Jestem zaszczycony, że mogłem reprezentować naszą Ziemię...

Na zaproszenie Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy Starosta Biłgorajski, Andrzej Szarlip uczestniczył dziś w centralnych uroczystościach z okazji 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. -Wspaniała atmosfera radosnego świętowania. Jestem zaszczycony, że mogłem reprezentować naszą Ziemię - podkreśla Starosta w rozmowie z bilgoraj.com.pl więcej»