Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Biłgoraj: W pierwszy dzień wiosny było spokojnie

Dodał: red, edycja: 2012-03-22 10:36:39 Komentarze ()  (czytane 3105 razy)

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju zatrzymali 16-latka z narkotykami, poza tym incydentem nie odnotowali żadnych poważniejszych zdarzeń związanych z "dniem wagarowicza". Prewencyjnie do służby patrolowej skierowano 20 policjantów. więcej»

TAGI:

UWAGA KANDYDACI: Ogłoszenie Burmistrza Miasta Biłgoraj

Dodał: red, edycja: 2011-09-21 09:18:29 Komentarze ()  (czytane 1984 razy)

Działając na podstawie art. 114 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy, Burmistrz Miasta Biłgoraj, podaje do publicznej wiadomości wykaz miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych na terenie miasta Biłgoraj. więcej»

TAGI:

Telewizja

80. rocznica sowieckiej agresji na Polskę

80. rocznica bombardowania Frampola

Premier i wicepremier w Biłgoraju

Koncert Jarząbek - Jurkiewicz

Powiatowa inauguracja roku szkolnego

Wiceminister w Biłgoraju zainicjował kampanię wyborczą

więcej

Sport

20 tys. zł wsparcia dla młodego zawodnika z Tarnogrodu

Marcel Surmacz, zawodnik sportu kartingowego otrzymał wsparcie z Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. Środki zostaną przeznaczone na udział w międzynarodowych zawodach organizowanych na terenie Czech, Niemiec, Austrii oraz Włoch. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Pudełka świąteczne czyli w co zapakować prezenty na Gwiazdkę?

Kolejny rok dobiega końca… W związku z tym wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia! I po raz kolejny pozostaje problem: co kupić i w co zapakować prezenty? I tak jak przy wyborze prezentu- nie jesteśmy w stanie pomóc, gdyż dobranie go to kwestia indywidualna, tak jako producent pudełek świątecznych możemy ułatwić wybór. więcej»

więcej

Polityka

Spotkanie informacyjne dotyczące programów

19 września br. w sali kinowej Biłgorajskiego Centrum Kultury odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania wsparcia finansowego na działania z zakresu ochrony środowiska. Spotkanie adresowane do mieszkańców Biłgoraja zorganizował Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. więcej»