Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Biłgoraj: W pierwszy dzień wiosny było spokojnie

Dodał: red, edycja: 2012-03-22 10:36:39 Komentarze ()  (czytane 3080 razy)

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju zatrzymali 16-latka z narkotykami, poza tym incydentem nie odnotowali żadnych poważniejszych zdarzeń związanych z "dniem wagarowicza". Prewencyjnie do służby patrolowej skierowano 20 policjantów. więcej»

TAGI:

UWAGA KANDYDACI: Ogłoszenie Burmistrza Miasta Biłgoraj

Dodał: red, edycja: 2011-09-21 09:18:29 Komentarze ()  (czytane 1967 razy)

Działając na podstawie art. 114 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy, Burmistrz Miasta Biłgoraj, podaje do publicznej wiadomości wykaz miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych na terenie miasta Biłgoraj. więcej»

TAGI:

Telewizja

Koncert chwały na podsumowanie Uroczystości Bożego Ciała

"Spontaniczna Motomajówka" czyli kilkuset motocyklistów na ulicach Biłgoraja

Driftingowe Rozpoczęcie Sezonu 2019

"Zwycięska Polska". Koncert patriotyczny Jana Pietrzaka

Misterium Męki Pańskiej - Biłgoraj 2019

XVI Międzyprzedszkolny Festiwal

więcej

Sport

Złota drużyna Football Academy Biłgoraj

Po wygraniu ligi w naszym powiecie w kategorii Orlik Młodszy rocznik 2009 i awansie do finałów z pierwszego miejsca 24 czerwca br. podopieczni trenera Marka Deryły w finałach okazali się najlepszą drużyną wygrywając wszystkie mecze. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Różnorodność uskrzydla „Piątkę”

Szkoła Podstawowa Nr 5 w Biłgoraju, uczestniczyła w tym roku szkolnym w projekcie realizowanym przez Fundację Pomocy Dzieciom „Krzyk”, dofinansowanym z programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018. Podstawowym zadaniem projektu było poszerzenie wiedzy o różnorodności kulturowej, a także kształtowanie postawy tolerancji i przeciwdziałanie dyskryminacji. więcej»

więcej

Polityka

Wojewoda w Osuchach: Jesteśmy narodem zwycięzców, kończymy z pedagogiką wstydu (AUDIO)

W miniona niedzielę, w Osuchach w Gminie Łukowa odbyły się uroczystości 75. rocznicy Bitwy pod Osuchami. Ceremoniał wojskowy, Msza święta, złożenie wieńców, inscenizacja i koncerty oraz przemówienia zaproszonych gości. To program uroczystości. Mocny wydźwięk miało szczególnie przemówienie Wojewody Lubelskiego więcej»