Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Szkolenie dla Rolników

Dodał: NN, edycja: 2009-10-16 14:53:04 Komentarze ()  (czytane 1748 razy)

Bank Spółdzielczy w Księżpolu Organizuje Szkolenie dla Rolników pod tytułem: "Jak pozyskać dotacje Unijne z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW) Na Lata 2007-2013. więcej»

TAGI:

Zmiany sposobu oświetlenia ulic

Dodał: NN, edycja: 2009-08-19 21:37:12 Komentarze ()  (czytane 3233 razy)

Powiat przystąpi do Związku Partnerskiego Jednostek Samorządu Terytorialnego Województwa Lubelskiego w celu realizacji wspólnie z gminami, miastami i powiatami województwa lubelskiego działań zmierzających do pozyskania środków na inwestycje w zakresie zmiany sposobu oświetlenia z tradycyjnego na diodowe LED. więcej»

TAGI:

Telewizja

Premier i wicepremier w Biłgoraju

Koncert Jarząbek - Jurkiewicz

Powiatowa inauguracja roku szkolnego

Wiceminister w Biłgoraju zainicjował kampanię wyborczą

Dożynki powiatowe we Frampolu

Dożynki powiatowe, wspólne śpiewanie i taniec

więcej

Sport

Piknik patriotyczno - sportowy "Pamiętamy o Bohaterach II wojny światowej" (FOTO)

Na obiektach Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju trwa piknik patriotyczno - sportowy. Wydarzenie łączy w sobie edukację historyczną ze sportowymi atrakcjami dla całych rodzin. Przedsięwzięcia wsparte jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, a patronat nad nim objął Przewodniczący Sejmiku, Michał Mulawa. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

40-lecie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka (FOTO)

Wczoraj w kościele św. Jerzego w Biłgoraju i I LO im. ONZ odbyły się diecezjalne uroczystości jubileuszowe 40-lecia istnienia i działalności na polu trzeźwościowym, Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Wydarzenie zorganizowane zostało przez duszpasterstwo trzeźwości i diakonię wyzwolenia Ruchu Światło – Życie naszej Diecezji. więcej»

więcej

Polityka

80. rocznica bombardowania Frampola. Uroczystości patriotyczno - religijne z udziałem Premiera (AUDIO, FOTO, VIDEO)

13 września 1939 roku, niemieckie Luftwaffe zbombardowało Frampol. Miasto bez znaczenia strategicznego dla wojny obronnej, bez obrony przeciwlotniczej zostało niemal doszczętnie zniszczone. Urbanistyczny kształt Frampola i największy w ówczesnej Europie rynek posłużył niemieckiemu lotnictwo, do nalotów testowych. -Mieliśmy tutaj z tym barbarzyństwem do czynienia w sposób wyjątkowy - mówił Premier. więcej»