Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Drewniane domki letniskowe już nie są luksusem

Dodał: red, edycja: 2018-06-07 13:00:28 Komentarze ()  (czytane 1934 razy)

Przez wiele lat drewniane domki letniskowe kojarzyły się z prestiżem i luksusem. Powszechne było też przekonanie o tym, że posiadanie takiego domku rekreacyjnego wiąże się z dużymi kosztami. Ceny jednak spadły, dzięki czemu posiadanie komfortowego i estetycznie wykończonego domku letniskowego jest teraz znacznie bardziej dostępne. więcej»

TAGI: drewnane domki letniskowe, domy z drewna, domki letniskowe, biłgoraj

Prawdziwa „Szkoła Przetrwania” w której miała udział aura

Dodał: red, edycja: 2012-06-18 15:06:18 Komentarze ()  (czytane 2384 razy)

W dniach 14-15 czerwca br., 50 dzieci z klasy piątej a,b i c, Szkoły Podstawowej Nr 5 w Biłgoraju, uczestniczyło w dwudniowym obozie pn.„Szkoła Przetrwania”, który został zorganizowany na terenie Ośrodka Wypoczynkowego nad zalewem w Janowie Lubelskim. więcej»

TAGI:

Telewizja

Poszukiwania stajenki z Jackiem Kaczmarskim

XXII Koncert Kolęd we Frampolu

Koncert Laureatów Festiwalu "Gaudium"

Studniówka ZSL - 2020

Kolędy w wykonaniu scholi Kanaan

Opłatek władz Powiatu Biłgorajskiego

więcej

Sport

XIII Memoriał Stanisława Wójcika - Łada obroniła tytuł

Łada 1945 Biłgoraj wygrała 13. edycję Memoriału Stanisława Wójcika, który odbył się w niedzielę (19 stycznia br.) na hali OSiR w Biłgoraju. Podczas imprezy prowadzony był konkurs loteryjny. Zebrano 1 440 zł z przeznaczeniem na rehabilitację oraz leczenie Arianki Kurek z Biłgoraja. Dziewczynka choruje na przewlekłą chorobę mukowicydozę. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

"Ferie z kulturą" w Tarnogrodzie (FOTO)

"Ferie z kulturą", to cykl zajęć i warsztatów dla dzieci, które odbyły się w tymczasowej siedzibie Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury w dniach 13 - 17 stycznia br. Pierwszego dnia dzieci uczestniczyły w zajęciach tanecznych prowadzonych przez Małgorzatę Zając, a następnie obejrzały film animowany. więcej»

więcej

Polityka

Środki dla jednoetsk OSP z Gminy Turobin

20 stycznia br. nastąpiło przekazanie sprzętu dla Ochotniczych Straży Pożarnych z trenu Gminy Turobin. Środki na zakup sprzętu pochodzą z Funduszu Składkowego KRUS. więcej»