Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Dobrej jakości pompa do c.o.

Dodał: red, edycja: 2019-06-09 10:55:11 Komentarze ()  (czytane 410 razy)

Domy wyposażone we własną instalację C.O. czyli inaczej centralne ogrzewanie, okres grzewczy mają praktycznie przez cały rok. Wiosną i latem ciepło nie jest dostarczane do kaloryferów, jednak bardzo często w kotle trzeba rozpalać ze względu na konieczność ogrzania wody. Wiele prac należy zrobić własnoręcznie, jednak możliwe jest też spore ułatwienie dzięki nowoczesnym automatycznym sterownikom. więcej»

TAGI: dom i ogród, ogrzewanie domu, centralne ogrzewanie, pompy centralnego ogrzewania

Nowy dach na warsztatach i centralne ogrzewanie w internacie

Dodał: red, edycja: 2011-01-21 23:41:50 Komentarze ()  (czytane 2006 razy)

Konieczne remonty w placówkach oświatowych podległych Starostwu Powiatowemu w Biłgoraju mają być wykonane jeszcze w tym roku. Chodzi o wymianę dachu na na dwóch budynkach Centrum Kształcenia Praktycznego oraz centralnego ogrzewania w internacie "budowlanki". więcej»

TAGI:

brak zdjęcia

Czynsze idą w górę

Dodał: AK, edycja: 2007-03-18 17:23:02 Komentarze ()  (czytane 1472 razy)

Trąbiło się o nich od kilku miesięcy.
więcej»

TAGI:

Telewizja

"Spontaniczna Motomajówka" czyli kilkuset motocyklistów na ulicach Biłgoraja

Driftingowe Rozpoczęcie Sezonu 2019

"Zwycięska Polska". Koncert patriotyczny Jana Pietrzaka

Misterium Męki Pańskiej - Biłgoraj 2019

XVI Międzyprzedszkolny Festiwal

79. rocznica zbrodni katyńskiej

więcej

Sport

Grad medali w Andrychowie

Zwycięstwem spartan w klasyfikacji medalowej zakończyły się mocno obsadzone zawody na otwartej 50-metrowej pływalni w Andrychowie. W Międzynarodowych Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Andrychowa uczestniczyło 335 zawodniczek i zawodników z 39 klubów z południowo - zachodniej części kraju. Spartę reprezentowała 33 osobowa drużyna, która łącznie zdobyła aż 45 medali w tym 15 tych najcenniejszych. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Bóstwo ukryte, a bliskie - Boże Ciało 2019 (FOTO)

W wielu miejscach odbywają się dzisiaj procesje Bożego Ciała. Monstrancja z Hostią jest uroczyście niesiona w procesji przez kapłana lub diakona ulicami miasta, przez wioskę. Jakie jest znaczenie takiej procesji, jakie jest znaczenie pokazywania Chrystusa ukrytego w kawałku Chleba pokazywania ludziom, aby oddawali Mu cześć? więcej»

więcej

Polityka

Jest absolutorium dla Zarządu Powiatu za wykonanie budżetu 2018 roku

Najważniejsze założenia zeszłorocznego budżetu przedstawił Starosta Biłgorajski i Skarbnik Powiatu. Mówili o dochodach i wydatkach budżetowych oraz najważniejszych inwestycjach zrealizowanych w ubiegłym roku. więcej»