Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Nowy dach na warsztatach i centralne ogrzewanie w internacie

Dodał: red, edycja: 2011-01-21 23:41:50 Komentarze ()  (czytane 1991 razy)

Konieczne remonty w placówkach oświatowych podległych Starostwu Powiatowemu w Biłgoraju mają być wykonane jeszcze w tym roku. Chodzi o wymianę dachu na na dwóch budynkach Centrum Kształcenia Praktycznego oraz centralnego ogrzewania w internacie "budowlanki". więcej»

TAGI:

brak zdjęcia

Czynsze idą w górę

Dodał: AK, edycja: 2007-03-18 17:23:02 Komentarze ()  (czytane 1452 razy)

Trąbiło się o nich od kilku miesięcy.
więcej»

TAGI:

Telewizja

XVI Międzyprzedszkolny Festiwal

79. rocznica zbrodni katyńskiej

Dzień sołtysa

III Międzyprzedszkolna Olimpiada Matematyczna

KGW - regionalne konsultacje

Bieg "Tropem Wilczym"

więcej

Sport

#Biłgoraj EKO Challenge

Biłgorajscy biegacze zamierzają przy okazji biegowych treningów sprzątać leśne szlaki. -Do wspólnych porządków zapraszamy wraz z PGK Biłgoraj, które to włączyło się w akcję. Po odbiór worków na śmieci proszę zgłaszać się do Łukasza Dąbrowskiego - informuje na specjalnej stronie założonej na portalu społecznościowym. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Rowerowa Droga Krzyżowa

Kilkanaście osób wyruszyło z Biłgoraja na Rowerową Drogę Krzyżową. Uczestnicy do pokonania mają dystans 77 kilometrów po szlakach i bezdrożach Roztocza. Co 6 kilometrów planowany jest przystanek na rozważanie kolejnej stacji Męki Pańskiej. Całe rowerowe nabożeństwo potrwa kilka godzin. więcej»

więcej

Polityka

Przebudowa trzech biłgorajskich ulic jeszcze w tym roku

Prezes Rady Ministrów zatwierdził listę zadań przeznaczonych do dofinansowania w 2019 roku. Na tej liście znalazł się również wniosek Gminy Miasto Biłgoraj. Dofinansowanie pochodzi ze środków Funduszu Dróg Samorządowych. Dzięki środkom z funduszu miasto przebuduje ulice ks. Józefa Chmielewskiego, 11 Listopada i Oskara Kolberga. więcej»