Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Wesołe ferie w Bibliotece w Soli

Dodał: red, edycja: 2015-02-20 11:32:34 Komentarze ()  (czytane 1662 razy)

Ferie już za nami, jak co roku Gminna Biblioteka Publiczna w Biłgoraju z/s w Soli przygotowała moc atrakcji. Każdego dnia do placówki przychodziły dzieci gotowe do działania. Co prawda przez brak śniegu nie mogliśmy ulepić bałwanów czy pojeździć na sankach, ale i tak przez te dwa tygodnie naprawdę wiele się działo. więcej»

TAGI: ferie 2015, biblioteka w soli, zajęcia w bibliotece, gmina biłgoraj

Piknik edukacyjny ‘Sieciaki na wakacjach’ w Aleksandrowie

Dodał: red, edycja: 2014-07-21 09:50:28 Komentarze ()  (czytane 3564 razy)

Dzieci bardzo wcześnie zaczynają korzystać z Internetu. Już trzylatki potrafią dobrze sobie radzić w świecie online. Dlatego jak najszybciej powinniśmy uczyć maluchy bezpiecznego surfowania po sieci. Taką okazją był piknik, na którym dzieci nie tylko świetnie się bawiły ale również zdobywały wiedzę jak unikać zagrożeń w Internecie. więcej»

TAGI: gmina aleksandrów, jak korzystac z internetu, zajęcia dla dzieci, piknik edukacyjny sieciaki na wakacjach

Ferie w Bibliotece w Soli

Dodał: red, edycja: 2014-02-05 06:47:59 Komentarze ()  (czytane 3363 razy)

Jak co roku Gminna Biblioteka Publiczna w Biłgoraju z/s w Soli w okresie ferii zimowych przygotowała dla dzieci i młodzieży całą masę atrakcji. Wystarczyło tylko przyjść do biblioteki, aby w interesujący sposób spędzić czas wolny od nauki w szkole. więcej»

TAGI: ferie 2014, gmina biłgoraj, biblioteka w soli, bezpieczny internet

Akcja Bezpieczny Internet

Dodał: NN, edycja: 2011-02-18 09:25:55 Komentarze ()  (czytane 5305 razy)

Internet to jeden z największych wynalazków współczesnego świata. Jednak poza całym bogactwem dobrodziejstw jakie ułatwiają nam życie, niesie także z sobą zagrożenia. więcej»

TAGI:

REKLAMA

Orange dla bibliotek

Dodał: red, edycja: 2010-12-29 09:09:27 Komentarze ()  (czytane 1656 razy)

"Akademia Orange dla bibliotek" to program Fundacji Orange mający na celu  wspieranie rozwoju społeczeństwa informacyjnego poprzez zwiększanie dostępu do nowych technologii komunikacyjnych i promocję ich wykorzystania. więcej»

TAGI:

W Aleksandrowie Inicjatywa Dnia Bezpiecznego Internetu 2010

Dodał: NN, edycja: 2010-03-09 22:44:04 Komentarze ()  (czytane 4259 razy)

Z inicjatywy Komisji Europejskiej w lutym obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu (Safer Internet Day), który odbywa się w ramach programu Safer Internet. więcej»

TAGI:

Ferie w naszym regionie

Dodał: NN, edycja: 2010-02-15 11:12:54 Komentarze ()  (czytane 8278 razy)

15 lutego br. rozpoczynają się dla uczniów z naszego województwa długo oczekiwane ferie. Dzieci i młodzież mają teraz dużo wolnego czasu dlatego też domy kultury i biblioteki z naszego regionu przygotowały dla nich wiele atrakcji. więcej»

TAGI:

brak zdjęcia

Co nowego słychać w biłgorajskich szkołach?

Dodał: klaudia, edycja: 2009-03-04 13:46:21 Komentarze ()  (czytane 1833 razy)

Konkurs matematyczny, ortograficzny oraz Dzień Bezpiecznego Internetu. więcej»

TAGI:

REKLAMA

Telewizja

Tanecznie dla Niepodległej

XXIV Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej

Szkoła do hymnu - I LO im. ONZ

Szkoła do hymnu - RCEZ

Otwarcie parku rolkarza

30-lecie Chóru Męskiego "Klucz" z Majdanu Starego

więcej

Sport

Mistrzowie badmintona

W rozegranych w Tarnogrodzie mistrzostwach Powiatu w badmintonie, bezkonkurencyjni okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Tarnogrodzie. Zwycięstwo odnieśli w obu kategoriach wiekowych zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców. W igrzyskach dzieci wśród dziewcząt najlepsza okazała się drużyna grająca w składzie Kamila Larwa, Gaia Koza i Klaudia Krasowska – opiekun Krzysztof Tarnowski. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Ogień niepodległości

Dzięki harcerzom 13. Drużyny Starszoharcerskiej "Pochodni" 11 listopada br. do Biłgoraja trafił ogień niepodległości. Został on zapalony na cmentarzu polskich legionistów nieopodal ukraińskiej wsi Kostiuchnówka. więcej»

więcej

Polityka

Sąd utrzymał wyrok w sprawie Michała F.

Dziś przed Sądem Okręgowym w Zamościu zapadł wyrok w sprawie Michała F. byłego dyrektora OSiR w Biłgoraju oraz radnego Rady Powiatu. Był on oskarżony art. 231 par. 2 KK w powiązaniu z art. 12 KK. -Sąd Okręgowy utrzymał wyrok Sądu Rejonowego w Biłgoraju i co do zasady wyrok z dniem dzisiejszym jest prawomocny - informuje wiceprezes Sądu Okręgowego w Zamościu, sędzia Tadeusz Bizior. więcej»