Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

'Bezpieczni on-line' z 'Krzyk-iem' (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2017-07-07 13:28:45 Komentarze ()  (czytane 2914 razy)

Fundacja Pomocy Dzieciom "Krzyk" w Biłgoraju, 6 lipca br. podsumowała projekt pn. "Bezpieczni on-line". Był on realizowany w partnerstwie z Gimnazjum Nr 2 im. Stefana Batorego w Biłgoraju i zakładał podniesienie świadomości bezpieczeństwa wśród dzieci, młodzieży i rodziców odnośnie korzystania z Internetu. więcej»

TAGI: bezpieczni on-line, fundacja pomocy dzieciom krzyk, krzyk biłgoraj, bck biłgoraj

Realizacja inicjatyw młodzieżowych

Dodał: red, edycja: 2017-06-29 09:52:13 Komentarze ()  (czytane 1467 razy)

Czerwiec to miesiąc wytężonej nauki szkolnej, ale i wzmożonej pracy dla uczestników projektu „Bezpieczni on-line” realizowanego przez Fundację Pomocy Dzieciom „Krzyk”. Przez cały miesiąc w szkołach, które przystąpiły do projektu organizowane były happeningi i spotkania promujące bezpieczeństwo w Internecie. więcej»

TAGI: fundacja pomocy dzieciom krzyk, bezpieczni on - line, bezpieczeńśtwo w internecie, oświata biłgoraj

Inicjatywy młodzieżowe na rzecz bezpieczeństwa w Internecie

Dodał: red, edycja: 2017-06-03 08:34:47 Komentarze ()  (czytane 1788 razy)

Internet jest znakiem naszych czasów, źródłem informacji i rozrywki, zapewnia możliwość szybkiego kontaktowania się ludziom z całego globu, ale niewłaściwe korzystanie z nowoczesnej technologii ma też negatywne skutki - uzależnienie czy cyberprzemoc. To na te zjawiska szczególnie narażone są dzieci i młodzież. więcej»

TAGI: fundacja pomocy dzieciom krzyk w biłgoraju, krzyk biłgoraj, bezpieczni on-line, bezpieczeństwo w internecie

Zakończyły się już warsztaty 'W sieci happy'

Dodał: red, edycja: 2016-12-25 21:01:31 Komentarze ()  (czytane 1910 razy)

Zakończyły się już warsztaty „W sieci happy” realizowane przez Fundację Pomocy Dzieciom „Krzyk” w Biłgoraju w ramach projektu „Bezpieczni on-line”, współfinansowanego z programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. W warsztatach wzięło udział ponad 120 uczniów z różnych szkół podstawowych i gimnazjów z Powiatu Biłgorajskiego. więcej»

TAGI: fundacja pomocy dzieciom krzyk w biłgoraju, warsztaty, w sieci happy, fio

REKLAMA

Telewizja

Tanecznie dla Niepodległej

XXIV Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej

Szkoła do hymnu - I LO im. ONZ

Szkoła do hymnu - RCEZ

Otwarcie parku rolkarza

30-lecie Chóru Męskiego "Klucz" z Majdanu Starego

więcej

Sport

Tryumf SPARTY w Lidze Wojewódzkiej

Piąta ostatnia runda Ligi Wojewódzkiej Dzieci i Młodzików 10, 11 i 12 lat, która została rozegrana w minioną niedzielę na Aqua Lublin, przypieczętowała zwycięstwo naszych pływaków w tej prestiżowej imprezie. Należy podkreślić, że wszystkie odsłony tych zawodów padły łupem Spartan. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Ruszyły przygotowania do przyszłorocznego Orszaku Trzech Króli (FOTO)

Dziś odbyło się spotkanie organizacyjne przyszłorocznego Orszaku Trzech Króli. W Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Papieża Jana Pawła II spotkały się osoby odpowiedzialne za przebieg orszaku, jego zabezpieczenie i część techniczną. więcej»

więcej

Polityka

Jest wsparcie dla OSP z Gminy Frampol

We wtorek, 19 listopada br. w Ministerstwie Sprawiedliwości Burmistrz Frampola podpisał umowę na realizację zadań z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej - Funduszu Sprawiedliwości. Przyznane w jej ramach środki, pozwalają na zakup wyposażenie ratowniczego jednostek Ochotniczych Sstraży Pożarnych Gminy Frampol. więcej»