Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

'Bezpieczni on - line'

Dodał: red, edycja: 2017-05-23 12:42:20 Komentarze ()  (czytane 1312 razy)

Ruszył kolejny etap projektu „Bezpieczni on - line”, który Fundacja Pomocy Dzieciom "Krzyk" realizuje w partnerstwie z Gimnazjum Nr 2 im. Stefana Batorego w Biłgoraju. Projekt promuje bezpieczne korzystanie z Internetu i technologii komunikacyjnych. Edukuje nie tylko młodzież, ale także dzieci i ich rodziców. więcej»

TAGI: fundacja pomocy dzieciom krzyk, bezpieczni on - line, bezpieczny internet, gimnazjum batorego biłgoraj

Fundacja 'Krzyk' realizuje warsztaty z zarządzania małymi projektami

Dodał: red, edycja: 2017-03-08 14:39:53 Komentarze ()  (czytane 1138 razy)

W ramach projektu "Bezpieczni on - line" Fundacja Pomocy Dzieciom "Krzyk" w styczniu i lutym 2017 roku prowadziła warsztaty zarządzania małymi projektami. Wzięli w nich udział przedstawiciele szkół podstawowych i gimnazjów, którzy uczestniczyli w warsztatach "W sieci happy". więcej»

TAGI: fundacja pomocy dzieciom krzyk, fundacja krzyk biłgoraj, zarządzanie małymi projektami, szkolenia dla młodzieży biłgoraj

Warsztaty 'W sieci happy'

Dodał: red, edycja: 2016-11-30 08:54:45 Komentarze ()  (czytane 1439 razy)

Od września br. ruszył kolejny projekt realizowany przez Fundację Pomocy Dzieciom „Krzyk” w partnerstwie z Gimnazjum Nr 2 im. Stefana Batorego w Biłgoraju. Projekt „Bezpieczni on - line” otrzymał dotację w ramach FIO. Aktualnie odbywają się warsztaty „W sieci happy” dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej Powiatu Biłgorajskiego. więcej»

TAGI: w sieci happy, warsztaty dla młodzieży, fundacja pomocy dzieciom krzyk, biłgoraj

Telewizja

Tanecznie dla Niepodległej

XXIV Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej

Szkoła do hymnu - I LO im. ONZ

Szkoła do hymnu - RCEZ

Otwarcie parku rolkarza

30-lecie Chóru Męskiego "Klucz" z Majdanu Starego

więcej

Sport

Mistrzowie badmintona

W rozegranych w Tarnogrodzie mistrzostwach Powiatu w badmintonie, bezkonkurencyjni okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Tarnogrodzie. Zwycięstwo odnieśli w obu kategoriach wiekowych zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców. W igrzyskach dzieci wśród dziewcząt najlepsza okazała się drużyna grająca w składzie Kamila Larwa, Gaia Koza i Klaudia Krasowska – opiekun Krzysztof Tarnowski. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Ogień niepodległości

Dzięki harcerzom 13. Drużyny Starszoharcerskiej "Pochodni" 11 listopada br. do Biłgoraja trafił ogień niepodległości. Został on zapalony na cmentarzu polskich legionistów nieopodal ukraińskiej wsi Kostiuchnówka. więcej»

więcej

Polityka

Sąd utrzymał wyrok w sprawie Michała F.

Dziś przed Sądem Okręgowym w Zamościu zapadł wyrok w sprawie Michała F. byłego dyrektora OSiR w Biłgoraju oraz radnego Rady Powiatu. Był on oskarżony art. 231 par. 2 KK w powiązaniu z art. 12 KK. -Sąd Okręgowy utrzymał wyrok Sądu Rejonowego w Biłgoraju i co do zasady wyrok z dniem dzisiejszym jest prawomocny - informuje wiceprezes Sądu Okręgowego w Zamościu, sędzia Tadeusz Bizior. więcej»