Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

W tym roku nie będzie Biłgorajskich Sit Przedsiębiorczości

Dodał: red, edycja: 2020-11-03 11:04:47 Komentarze ()  (czytane 710 razy)

Zarząd BARR S.A. informuje, że ze względu na pandemię Covid-19 i wprowadzone w związku z tym obostrzenia, nie odbędzie się tegoroczna edycja konkursu Biłgorajskie Sita Przedsiębiorczości, organizowanego wspólnie z LGD „Ziemia Biłgorajska”, BCOI, Cechem Rzemiosł Różnych i Drobnej Przedsiębiorczości w Biłgoraju oraz Pracodawcami Ziemi Lubelskiej. więcej»

TAGI: biłgorajskie sita przedsiębiorczości, biznes, biłgoraj, barr

Szkolenie dla przedsiębiorców z zakresu tarczy antykryzysowej

Dodał: red, edycja: 2020-04-21 15:02:47 Komentarze ()  (czytane 1466 razy)

Biłgorajskie Centrum Obsługi Inwestora Sp. z o.o. oraz Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zapraszają na szkolenie on-line dla przedsiębiorców dotyczące przepisów tarczy antykryzysowej, które odbędzie się w piątek, 24 kwietnia 2020 roku o godz. 12.30. więcej»

TAGI: tarcza antykryzysowa, szkolenie barr, szkolenie dla przedsiębiorców, wsparcie dla przedsiębiorców

W Biłgoraju stanął maseczkomat

Dodał: red, edycja: 2020-04-16 18:18:43 Komentarze ()  (czytane 2815 razy)

Specjalny automat, do sprzedaży maseczek stanął dziś w centrum Biłgoraja. Teraz każdy w sposób bezpieczny i bezpośredni bez konieczności zamawiania, oczekiwania czy wizyty w aptekach może kupić maseczkę. Przypominamy, że od dziś obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa w miejscach publicznych. więcej»

TAGI: maseczkomat, koronawirus, bilgoraj, biłgorajska agencja rozwoju regionalnego

BARR ma miliony na niskooprocentowane pożyczki

Dodał: red, edycja: 2020-04-14 11:54:07 Komentarze ()  (czytane 1208 razy)

BARR S.A. może przeznaczyć blisko 2,2 mln zł ze środków unijnych na pożyczki dla firm dotkniętych skutkami COVID-19. Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. dysponuje środkami finansowymi dla mikro, małych i średnich firm dotkniętych skutkami kryzysu wywołanego epidemią COVID-19. więcej»

TAGI: koronawirus, barr s.a., niskooprocentowane pożyczki, wsparcie dla przedsiębiorców

REKLAMA

Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego S. A. nagrodzona przez ZUS w konkursie Filary Ubezpieczeń

Dodał: red, edycja: 2019-09-24 10:39:54 Komentarze ()  (czytane 1698 razy)

Podczas inauguracji tegorocznej edycji Tygodnia Przedsiębiorcy, która odbyła się 23 września w Centrali ZUS w Warszawie, Prezes Zarządu ZUS wręczyła po raz pierwszy nagrody dla firm i instytucji, które m. in. aktywnie współpracują z ZUS przy wdrażanych projektach, istotnych z punktu widzenia przedsiębiorców. Jednym z nagrodzonych jest BARR S.A. więcej»

TAGI: zus, biłgorajska agencja rozwoju regionalnego, barr biłgoraj, filary ubezpieczeń

Szukasz pieniędzy na rozpoczęcie biznesu? Przyjdź do BARR S.A.

Dodał: red, edycja: 2019-07-24 14:29:16 Komentarze ()  (czytane 1691 razy)

Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego podpisała z Województwem Lubelskim umowę o dofinansowanie na realizację projektu "Rozwój przedsiębiorczości BARRdzo dobrym sposobem na zwiększenie aktywności zawodowej mieszkańców Lubelszczyzny 2". Jest to druga edycja projektu, który cieszył się dużą popularnością wśród osób zamierzających rozpocząć swój własny biznes. więcej»

TAGI:

Pierwsze Biłgorajskie Sita Przedsiębiorczości przyznaje (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2018-10-05 22:37:24 Komentarze ()  (czytane 4012 razy)

BARR S.A., Związek Pracodawców Ziemi Lubelskiej oraz Lokalna Grupa Działania „Ziemia Biłgorajska” zorganizowali I edycję konkursu „Biłgorajskie Sita Przedsiębiorczości”. Konkurs skierowany był do przedsiębiorstw oraz rolników indywidualnych prowadzących działalność na terenie naszego Powiatu. więcej»

TAGI: biłgorajskie sita przedsiębiorczości, przedsiębiorczość biłgoraj, biznes, gala przedsiębiorczości

List otwarty Jana Skroka do Ireny Gadaj

Dodał: red, edycja: 2016-02-13 14:36:06 Komentarze ()  (czytane 3946 razy)

Z uwagą przeczytałem Pani Oświadczenie z dnia 8 lutego br. Wiem, że to Oświadczenie otrzymali wszyscy Radni, a więc można uznać, że ma ono charakter publiczny. Dlatego też moja odpowiedź ma charakter listu otwartego - napisał do Ireny Gadaj prezesa Zarządu BARR S.A. radny Jan Skrok. więcej»

TAGI: irena gadaj, jan skrok, tytuł honorowy, biłgoraj

REKLAMA

Irena Gadaj zwraca tytuł 'Zasłużony dla Miasta Biłgoraj'. Powód brak zgody Burmistrza na nagrodę jubileuszową

Dodał: red, edycja: 2016-02-13 13:24:11 Komentarze ()  (czytane 5009 razy)

Prezes Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Biłgoraju swoje oświadczenie w sprawie rezygnacji z tytułu "zasłużony dla Miasta Biłgoraj" przekazała radnym w piśmie z 8 lutego br. Decyzja podyktowana jest - jak przyznaje Irena Gadaj - stanowiskiem Burmistrza Biłgoraja w sprawie przyznania jej nagrody jubileuszowej. więcej»

TAGI: irena gadaj, barr s.a., nagroda jubileuszowa, biłgoraj

Atrakcyjne pożyczki z Funduszu Pożyczkowego BARR S.A. - alternatywa dla kredytu bankowego

Dodał: red, edycja: 2015-11-18 07:50:19 Komentarze ()  (czytane 3049 razy)

Prowadząc działalność gospodarczą niejednokrotnie Przedsiębiorca spotka się z zapotrzebowaniem na kapitał obcy, bądź to w celu realizacji inwestycji, bądź na bieżącą działalność. Alternatywą dla oferty bankowej są Fundusze Pożyczkowe. Są to instytucje ułatwiające mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom dostęp do finansowania zewnętrznego. więcej»

TAGI: fundusz pożyczkowy barr biłgoraj, pożyczki biłgoraj, biłgorajska agencja rozwoju regionalnego, fundusz pożyczkowy biłgoraj

brak zdjęcia

Własny Biznes to niezależność i pieniądze

Dodał: red, edycja: 2010-11-25 16:43:52 Komentarze ()  (czytane 3029 razy)

barr.jpg

Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. od 1 października 2010 roku rozpoczęła realizację projektu „Własny Biznes to niezależność i pieniądze” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Wszystkie osoby zainteresowane rozpoczęciem działalności gospodarczej na własny rachunek zapraszamy do udziału w projekcie. więcej»

TAGI:

Biłgorajski klimat dla biznesu (AUDIO)

Dodał: TF, edycja: 2010-02-09 13:39:26 Komentarze ()  (czytane 3384 razy)

Spotkaniu na temat możliwości finansowania rozwoju działalności gospodarczej w rejonie Biłgoraja, organizowane przez Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. we współpracy z Urzędem Marszałkowskim, Lubelską Agencją Wspierania Przedsiębiorczości i burmistrzem Biłgoraja, odbyło się 8 stycznia br. w sali konferencyjnej UM. więcej»

TAGI:

REKLAMA

brak zdjęcia

Informacje ważne dla przedsiębiorców

Dodał: Ewa, edycja: 2008-11-19 11:13:39 Komentarze ()  (czytane 1457 razy)


Spotkanie w Urzędzie Miasta
więcej»

TAGI:

Telewizja

Inwestycje drogowe powiatu biłgorajskiego w latach 2019 - 2020 roku oraz plany na rok 2021

Okno małego ZUS znowu otwarte

Błogosławieństwo owsa i kamienowanie kapłana

Jasełka przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola Nr 3 w Biłgoraju

Jest budżet powiatu na 2021 rok

Tarcza antykryzysowa 6.0

więcej

Sport

Pożegnano Andrzeja Danilewicza. Pogrzeb odbył się w sanktuarium św. Marii Magdaleny (FOTO)

Rodzina, znajomi, przyjaciele i przedstawiciele Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej, pożegnali dziś Andrzeja Danilewicza, wieloletniego nauczyciela biłgorajskiego "Elektryka", propagatora sportu, wychowawcy młodzieży i miłośnika piłki ręcznej. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Józefów. Ostanie małe książki dla wielkich ludzi

Miejska Biblioteka Publiczna w Józefowie kończy kolejną edycję ogólnopolskiej kampanii społecznej "Mała książka - wielki człowiek". Jej głównym celem jest zachęcenie rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem. więcej»

więcej

Polityka

Inwestycje na drogach wojewódzkich, w powiecie biłgorajskim

Publikujemy informacje dotyczące inwestycji drogowych w 2021 roku, realizowanych przez ZDW w Lublinie lub przy udziale Jednostek Samorządu Terytorialnego, na drogach wojewódzkich na terenie powiatu biłgorajskiego. Głównym zadaniem jest remont odcinka W835 z Biłgoraja do granicy województwa, ale w planach są także inne przedsięwzięcia inwestycyjne. więcej»