Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Bal gimnazjalny w Gimnazjum św. Jadwigi (FOTO, VIDEO)

Dodał: red, edycja: 2018-01-06 17:43:46 Komentarze ()  (czytane 4579 razy)

6 stycznia br. w Gimnazjum nr 1 im. św. Jadwigi Królowej w w Biłgoraju odbył się bal gimnazjalny przygotowany dla uczniów klas III przez rodziców. Wzięło w nim udział kilkudziesięciu młodych ludzi z pięciu klas. Impreza rozpoczęła się od przemówień dyrektora, rodziców i przedstawicieli uczniów. Bal kończy się około godziny 22:00. więcej»

TAGI: bal gimnazjalny, gimnazjum im. św. jadwigi królowej, bal gimnazjlny w biłgoraju, oświata biłgoraj

'Bal gimnazjalny' w Gimnazjum św. Jadwigi (FOTO, VIDEO)

Dodał: red, edycja: 2016-01-09 20:05:15 Komentarze ()  (czytane 10180 razy)

W dniu 9 stycznia 2016 roku Rada Rodziców Gimnazjum Nr 1 im. św. Jadwigi Królowej w Biłgoraju zorganizowała dla uczniów klas III "Bal gimnazjalny". To swoiste pożegnanie gimnazjalistów z ich szkołą przed egzaminami gimnazjalnymi i wyborem szkoły średniej. więcej»

TAGI: bal gimnazjalny, gimnazjum im. św. jadwigi, gimnazjum nr 1 w biłgoraju, oświata biłgoraj

Bal gimnazjalny 'u Jadwigi' (FOTO, VIDEO)

Dodał: red, edycja: 2015-01-10 19:49:40 Komentarze ()  (czytane 13695 razy)

10 stycznia br. w Gimnazjum im. św. Jadwigi Królowej w Biłgoraju odbył się bal gimnazjalny, zorganizowany wspólnie przez uczniów, rodziców i nauczycieli. W imprezie wzięło udział ponad 100 uczniów klas trzecich, którzy w tym roku opuszczą mury "Jadwigi". więcej»

TAGI: bal gimnazjalny, gimnazjum św. jadwigi królowej, biłgoraj, oświata biłgoraj

W Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących odkrywane są młode talenty!

Dodał: red, edycja: 2014-06-05 13:16:38 Komentarze ()  (czytane 2873 razy)

3 czerwca 2014 r. z Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju nastąpiło wręczenie nagród dla laureatów konkursu pod nazwą „Wieczorowo, młodzieżowo – projekt stroju na bal gimnazjalny”. więcej»

TAGI: zszio w biłgoraju, wieczorowo młodzieżowe, konkurs dla projektantów, moda

REKLAMA

Telewizja

XVI Międzyprzedszkolny Festiwal

79. rocznica zbrodni katyńskiej

Dzień sołtysa

III Międzyprzedszkolna Olimpiada Matematyczna

KGW - regionalne konsultacje

Bieg "Tropem Wilczym"

więcej

Sport

#Biłgoraj EKO Challenge

Biłgorajscy biegacze zamierzają przy okazji biegowych treningów sprzątać leśne szlaki. -Do wspólnych porządków zapraszamy wraz z PGK Biłgoraj, które to włączyło się w akcję. Po odbiór worków na śmieci proszę zgłaszać się do Łukasza Dąbrowskiego - informuje na specjalnej stronie założonej na portalu społecznościowym. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Rowerowa Droga Krzyżowa

Kilkanaście osób wyruszyło z Biłgoraja na Rowerową Drogę Krzyżową. Uczestnicy do pokonania mają dystans 77 kilometrów po szlakach i bezdrożach Roztocza. Co 6 kilometrów planowany jest przystanek na rozważanie kolejnej stacji Męki Pańskiej. Całe rowerowe nabożeństwo potrwa kilka godzin. więcej»

więcej

Polityka

Przebudowa trzech biłgorajskich ulic jeszcze w tym roku

Prezes Rady Ministrów zatwierdził listę zadań przeznaczonych do dofinansowania w 2019 roku. Na tej liście znalazł się również wniosek Gminy Miasto Biłgoraj. Dofinansowanie pochodzi ze środków Funduszu Dróg Samorządowych. Dzięki środkom z funduszu miasto przebuduje ulice ks. Józefa Chmielewskiego, 11 Listopada i Oskara Kolberga. więcej»