Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Niech się święci 3 Maja

Dodał: red, edycja: 2014-05-03 12:02:47 Komentarze ()  (czytane 3529 razy)

Dziś przypada 223. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Obchody święta narodowego w Powiecie Biłgorajskim rozpoczęły się od uroczystej Mszy św. w intencji Ojczyzny sprawowanej w kościele Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju. Uczestniczyli w niej przedstawiciele Sejmu i władz samorządowych oraz mieszkańcy Powiatu. więcej»

TAGI: konstytucja 3 maja, święto narodowe 3 maja, 223. rocznica uchwalenia konstytucji 3 maja, biłgoraj

Telewizja

Poszukiwania stajenki z Jackiem Kaczmarskim

XXII Koncert Kolęd we Frampolu

Koncert Laureatów Festiwalu "Gaudium"

Studniówka ZSL - 2020

Kolędy w wykonaniu scholi Kanaan

Opłatek władz Powiatu Biłgorajskiego

więcej

Sport

XIII Memoriał Stanisława Wójcika - Łada obroniła tytuł

Łada 1945 Biłgoraj wygrała 13. edycję Memoriału Stanisława Wójcika, który odbył się w niedzielę (19 stycznia br.) na hali OSiR w Biłgoraju. Podczas imprezy prowadzony był konkurs loteryjny. Zebrano 1 440 zł z przeznaczeniem na rehabilitację oraz leczenie Arianki Kurek z Biłgoraja. Dziewczynka choruje na przewlekłą chorobę mukowicydozę. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

"Ferie z kulturą" w Tarnogrodzie (FOTO)

"Ferie z kulturą", to cykl zajęć i warsztatów dla dzieci, które odbyły się w tymczasowej siedzibie Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury w dniach 13 - 17 stycznia br. Pierwszego dnia dzieci uczestniczyły w zajęciach tanecznych prowadzonych przez Małgorzatę Zając, a następnie obejrzały film animowany. więcej»

więcej

Polityka

Krzysztof Grabczuk otworzył biuro poselskie w Biłgoraju (AUDIO, FOTO)

W miejscu, gdzie biuro swe miał były poseł Stanisław Żmijan, biuro poselskie otworzył Krzysztof Grabczuk. Obaj politycy związani są z Platformą Obywatelską. W jesiennych wyborach w 2019 roku, Grabczuk zdobył 15 452 głosy. więcej»