Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

9 Gwiaździsty Rajd Rowerowy WZGÓRZE POLAK 2014

Dodał: red Data: 2014-09-08 05:38:41 (czytane: 5003)

7 września br. miłośnicy turystyki rowerowej uczestniczyli w Gwiaździstym Rajdzie Rowerowym „Wzgórze Polak”. W rajdzie według oficjalnych zapisów uczestniczyło ponad 370 cyklistów z Biłgoraja, Szczebrzeszyna, Józefowa, Zwierzyńca, Tomaszowa Lubelskiego, Zamościa oraz Tereszpola.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolRowerzyści wyruszyli z różnych miejsc o różnych godzinach natomiast na Wzgórzu Polak dojechali w jednym czasie. Organizatorzy przygotowali dla uczestników poczęstunek oraz okolicznościowe kamizelki odblaskowe które jednocześnie będą poprawiać bezpieczeństwo rowerzystów na drogach.

rajd_na_wzgorze_polak.JPG

Wszystkich uczestników rajdu powitał na wstępie zastępca dyrektora Roztoczańskiego Parku Narodowego pan Tadeusz Grabowski, podkreślił on że z roku na rok w rajdzie uczestniczy coraz więcej rowerzystów i jest to bardzo dobry znak, ze turystyka rowerowa na Roztoczu jest tak popularna oraz że Rajd Rowerowy Wzgórze Polak jest popularyzowany w kolejnych miastach, w tym roku dołączyła do rowerzystów grupa z Zamościa.

Reklama.

Roztoczański Park Narodowy przygotował dla uczestników konkursy z atrakcyjnymi nagrodami a to wszystko z okazji 40-lecia istnienia Parku. W trakcie konkursów pan Tomasz Brytan opowiedział przebieg bitwy z 1863 roku która miała miejsce na tereszpolskich polach, uczestnicy rajdu mogli także obejrzeć stroje oraz broń z tamtego okresu. A pod pomnikiem powstańców złożono wieńce i kwiaty.

Na zakończenie uczestnicy obiecali sobie, że za rok również spotkają się na tereszpolskich polach w tak dobrej atmosferze jak w tym roku oraz z tak przepiękna pogodą jaka towarzyszyła cyklistom podczas rajdu.

/MT/

Tagi: rajd na wzgórze polak   rajd rowerowy   wycieczka rowerowa   szlka rowerowy

Zobacz także

VII Bieg Sitarski (FOTO)

Dodane: 2020-06-20 17:34 - Komentarze  (0)  czytane (1331)

TAGI: bieg sitarski, biłgoraj biega, osir biłgoraj, zawody biegoweKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.236.59.63

Luca (2015-10-18 20:01:12)

takim razie moje pytanie brzmi po co w ogf3le wiylsiłeś się na komentarz w tym tonie ? Chciałeś pokazać mi ,że ominął mnie niewątpliwy zaszczyt, chluba i łaska Pana ? Dziękuję za bezsenne noce- tak to będę przeżywał.@Antoine De ParisNa pewno nie zastąpią ale jeśli weźmiemy pod uwagę zeszły sezon, to niemal wszystkie zespoły prawie od początku zrozumiały pracę ogumienia. Rf3żnica polegała tylko i wyłącznie na konstrukcji nadwozia. Oczywiście ,że zdarzały się weekendy słabsze, ale ogf3lna tendencja i układ stawki był widoczny i nie zmienny tak jak w latach ubiegłych.

-:) (2014-09-08 11:46:36)

:)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Dokumenty dotyczące historii „Szóstki” trafiły do Biblioteki Miejskiej w Biłgoraju

Zbiory regionalne Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Biłgoraju, powiększyły się o materiały dotyczące działalności Biłgorajskiego Klubu Sportowego „Szóstka”. Dary w imieniu założyciela i prezesa Klubu przekazał Andrzej Miazga, dziennikarz sportowy, piszący artykuły o Klubie i relacje z meczów „Szóstki” w latach 2000 - 2013. więcej»

Ogłoszenia