Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

„Portret Roztoczański”

Dodał: red Data: 2019-03-07 12:29:01 (czytane: 1458)

Modelki i modele, wizażyści oraz fryzjerzy z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju wzięli udział w plenerze fotograficznym, którego efektem jest wystawa „Portret Roztoczański”. Wernisaż wystawy odbył się dziś w galerii Biłgorajskiego Centrum Kultury. Wystawa czynna jest dla zwiedzających do 31 marca.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajInteresują się fotografią amatorsko, ale oddani są swej pasji. Postanowili wykorzystać to oraz zdobytą w szkole wiedzę i zorganizowali - przy wsparciu wychowawców - plener fotograficzny. -Dziś to wernisaż wystawy „Portret Roztoczański”, która jest efektem wydarzenia, które odbyło się jesienią zeszłego roku. Na zdjęciach zobaczyć można uczniów naszej szkoły, którzy wystąpili w roli modelek i modeli, ale także odpowiadali za stylizację fryzur czy makijaż - informuje nauczyciel bibliotekarz w ZSZiO w Biłgoraju, Monika Buczek.

portret_roztoczanski__1_.JPG

Pomysłodawczynią przedsięwzięcia była Gariela Marczak. Razem ze znajomymi z techniku fryzjerskiego, technikum przemysłu mody stworzyliśmy swój plener fotograficzny. Zaprosiliśmy także profesjonalnych fotografów. By pod ich okiem wykonywać zdjęcia, uczyć się  oraz praktycznie wykorzystywać zdobytą w szkole wiedzę. Tematami przewodnimi pleneru były suknie balowe i suknie ślubne prezentowane w roztoczańskich klimatach, a także stylizacja wiejska wykonana w dziewiętnastowiecznej chacie czy stadninie koni. Prace nad fantastycznymi fryzurami i profesjonalnym makijażem nadzorowały Danuta Demucha, Iwona Kozyra oraz Beata Gąska - zaznacza inicjatorka.

portret_roztoczanski__2_.JPG

Wśród modelek znalazł się m. in. pochodząca z Ukrainy Marta Vozenko. Nastolatka uczy się w ZSZiO, a prywatnie interesuje się modą, modelingiem oraz malarstwem. -Chciałabym powiązać swoje życie z modą i malarstwem. Marzę także o tym by spróbować się jako profesjonalna modelka. Podoba mi się tutaj w Polsce, są bardzo otwarci ludzie, a Polska się szybko rozwija i stwarza dobre perspektywy młodym ludziom - przyznaje.

portret_roztoczanski__3_.JPG

Plener odbył się w m. in. w Pensjonacie Roztocze w Obszy. Wzięło w nim udział 22 uczniów.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: portret roztoczański   zszio biłgoraj   wystawa popelnerowa   oświata biłgoraj

Zobacz także

Bajkowa księżniczka

Dodane: 2019-12-12 22:19 - Komentarze  (0)  czytane (181)

TAGI: bajkowa księżniczka, zszio biłgoraj, dzień fryzjera, oświata biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.231.229.89

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Minister zdrowia z wizytą w Medycznym Studium Zawodowym w Biłgoraju (FOTO)

Szkołę Policealną - Medyczne Studium Zawodowe w Biłgoraju odwiedził wczoraj minister zdrowia, Łukasz Szumowski. Spotkał się z kadrą pedagogiczną i słuchaczami placówki oraz zwiedził pracownie szkoły. Była to także okazja do dyskusji nad stanem kształćenia zawodowego w branżach ochrony zdrowia oraz nad sytuacją opieki zdrowia w Polsce i planowanymi działaniami w tym sektorze. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia