Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

42 lata w gminnej oświacie

Dodał: red Data: 2017-10-02 11:19:38 (czytane: 1030)

28 września podczas sesji Rady Gminy Biłgoraj Wójta mówił o zmianach w oświacie. Po 42 latach pracy w szkole, w tym w przeważającej większości na stanowisku dyrektora szkoły w Dąbrowicy, Tadeusz Rak, złożył rezygnację z kierowania placówką. Od nowego roku szkolnego 2017/2018 funkcję p.o. dyrektora objęła Elżbieta Kaczorowska - Więcław.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajW kierunku byłego dyrektora Tadeusza Raka popłynęło wiele ciepłych słów podziękowania i uznania za wieloletnią pracę na rzecz rozwoju oświaty w Gminie Biłgoraj. Wójt Gminy Biłgoraj Wiesław Różyński dziękując dyrektorowi za te wszystkie lata pracy w szkole, które przypadły również w tych trudnych okresach przemian ustrojowych i reform edukacyjnych, docenił cały ogrom wysiłku włożonego w wychowanie i edukację kolejnych pokoleń młodych ludzi.

tadeusz_rak_szkola_dabrowica.jpg

Wójt Różyński wraz z zastępcą Wojciechem Dziduchem i sekretarzem Gminy Teresą Różańską przekazał Tadeuszowi Rakowi okolicznościowy list gratulacyjny oraz skromny upominek w postaci pamiątkowego sitka z wydawnictwami i materiałami promocyjnymi Gminy Biłgoraj i GOK w Biłgoraju. Do życzeń dołączyli się również Przewodniczący Rady Gminy Biłgoraj Jan Majewski oraz radny i sołtys wsi Dąbrowica Wiesław Maciocha. Tadeusz Rak dziękując za całokształt dobrej współpracy z samorządem gminnym i otrzymane życzenia wspominał minione lata pracy w gminnej oświacie.

/red./
Foto: GOK Biłgoraj

Reklama.

Tagi: szkoła w dąbrowicy   tadeusz rak   dyrektor szkoły   tadeusz rak przeszedł na emeryturę

Zobacz także

Miliony na ZSZiO

Dodane: 2018-06-19 11:06 - Komentarze  (0)  czytane (99)

TAGI: zszio biłgoraj, termomodernizacja, inwestycje w oświatę, oświata biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.225.31.188

uczeń (2017-10-02 14:54:16)

Dąbrowica bez P. Raka - jakoś dziwnie!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

'Wiosna młodych artystów', czyli jubileusz w MDK (FOTO)

Pracownia plastyczna prowadzona przez Irenę Oręziak - Kupczak obchodzi w tym roku jubileusz 10-lecia swej działalności. Z tej okazji 11 marca br. w MDK odbyły się jubileuszowe uroczystości. W programie znalazła się prezentacja prac plastycznych, występy artystyczne oraz aukcje obrazów. więcej»

Studniówka ZSBiO 2018 (FOTO, VIDEO)

Uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju bawili się w Janowie Lubelskim na balu studniówkowym. Był polonez, przemówienia i podziękowania oraz zabawa przy przy przebojach muzyki rozrywkowej. -Dziś odrzućcie troski i bawcie się, za sto dni matura - mówił Starosta Biłgorajski. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia