Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

27 Finał WOŚP. Podziękowania

Dodał: red Data: 2019-01-18 16:22:46 (czytane: 919)

Kwotą 72 960, 95 zł zakończył się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w biłgorajskim sztabie. Oznacza to, że pobiliśmy zeszłoroczny rekord o niebagatelną sumę 22 134, 80 zł. Sukces ten nie byłby możliwy dzięki pracy, zaangażowaniu, hojności i „dobrego serca” wielu osób. Jesteście Wspaniali. Jesteście Wielcy! Bardzo, bardzo szczerze i gorąco Wszystkim Wam dziękuję!Reklama.

W imieniu swoim oraz Fundacji Jurka Owsiaka kieruję szczególne podziękowania dla Wolontariuszy. W tym roku w naszym sztabie zarejestrowanych było 60  kwestujących. W dniu Finału obecnych było 48. Na ulicach Biłgoraja kwestowało 44 wolontariuszy, 10 zbierało środki w Tarnogrodzie, a 4 we Frampolu. Serdecznie dziękuję Wam za ofiarność, determinację oraz bezinteresowną dobroć.  Szczere wyrazy podziękowania kieruję także dla Waszych opiekunów, którzy wraz z Wami, pomimo niesprzyjającej aury, dzielnie uczestniczyli w zbiórce pieniędzy.

Pragnę także serdecznie podziękować Mieszkańcom powiatu biłgorajskiego za szczodrość i hojność podczas wrzucania pieniędzy do puszek i podczas licytacji prowadzonej w Biłgorajskim Centrum Kultury. Dzięki Waszemu dobremu sercu do wielu szpitali trafi sprzęt ratujący zdrowie i życie najmłodszych Polaków.

Dziękuję także wszystkim Darczyńcom fantów, za to że nie pozostaliście obojętni na nasze apele i znacząco wspomogliście WOŚP. Dzięki Waszej empatii udało nam się zebrać na licytacji rekordową sumę 7392, 55zł. Było Was tak wielu, że nie jestem w stanie wymienić w tym miejscu osobno każdego z Was. Jeszcze raz:  dzięki, dzięki, dzięki!!!

wosp_podziekowanie.jpg

Bardzo gorąco dziękuję Przedsiębiorcom, którzy pomogli w przygotowaniu poczęstunku dla Wolontariuszy i pracowników sztabu. Dzięki Wam mieliśmy ciepłe posiłki, pizzę, pieczywo, gorące napoje oraz coś słodkiego. Dlatego śmiało mogę stwierdzić, że w znacznym stopniu przyczyniliście się do tego, ze ta zbiórka trwała do późnych godzin wieczornych. Wielkie dzięki składam: Teresie i Czesławowi Obszyńskim, Ciastkarnia Obszyńscy, Zygmuntowi Nowakowskiemu Bar - Pierogarnia Zygmunt Nowakowski, Katarzynie Wasąg Zakład Mięsny Wasąg, Krzysztofowi Gałce Zakład Piekarniczo Cukierniczy Krzysztof Gałka, Ireneuszowi Goleniowi Pizzeria Verona, Joannie i Markowi Ulidowskim, Pizzeria Restauracja COUNTRY, Annie Bryle Frykas Bar, Janinie Dzido, Ciastkarnia „Marcyś”, Sylwii Ćmiel i Tomaszowi Bartoszkowi Kawiarnia Delicja w Białym Domku.

WOŚP wsparli także członkowie miejscowych zespołów, którzy wzięli udział w koncercie organizowanym przez Biłgorajskie Centrum Kultury. Na scenie BCK zaprezentowały się zespoły BCK, zespoły Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju, uczniowie Szkoły Muzycznej „Maestro” oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 5 w Biłgoraju. Członkom zespołów oraz ich instruktorom bardzo dziękuję za chęć pomocy i zaangażowanie. Bardzo dziękuję także zespołowi TZN Xenna z Warszawy oraz zespołowi Mrzonki z Mielca, które na biłgorajskiej scenie „zagrały” dla Orkiestry oraz Pawłowi Jednaczowi za pomoc w organizacji tych koncertów. Słowa uznania i podziękowania kieruję także w stronę Policji, która czuwała nad bezpieczeństwem Wolontariuszy w dniu Finału.

Dziękuję także Wszystkim „pracownikom” sztabu WOŚP za to, że przez cały dzień liczyliście pieniądze, za przygotowanie poczęstunku dla Wolontariuszy, za przygotowanie  i obsługę sceny, za prowadzenie koncertu i licytacji. Dziękuję szczególnie Jurkowi Greli i Zdzisławowi Panuciakowi za przekazane doświadczenie i wskazówki. Na koniec  dziękuję także swoim kolegom z pracy, Zespołowi Biłgorajskiego Centrum Kultury za okazane wsparcie, zaufanie i pomoc.

Lidia Grabowska
Szefowa biłgorajskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zobacz także

Przebudowa trzech biłgorajskich ulic jeszcze w tym roku

Dodane: 2019-04-19 13:55 - Komentarze  (1)  czytane (736)

TAGI: pzrebudowa dróg biłgoraj, inwestycje drogowe, miasto biłgoraj, śródmieście biłgorajaKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.80.128.196

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Misterium Męki Pańskiej - Biłgoraj 2019

XVI Międzyprzedszkolny Festiwal

79. rocznica zbrodni katyńskiej

Dzień sołtysa

III Międzyprzedszkolna Olimpiada Matematyczna

KGW - regionalne konsultacje

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Studenci z Indii i Peru w I LO im. ONZ w Biłgoraju

W ramach współpracy z organizacją studencką AIESEC, I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju miało przyjemność gościć w dniach...