Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

'15-lecia Programu Działaj Lokalnie'

Dodał: red Data: 2015-09-22 15:16:46 (czytane: 1811)

W Biłgoraju odbyło się 22 września br., uroczyste otwarcie wystawy z okazji „15-lecia Programu Działaj Lokalnie”, w którym uczestniczy Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej. Otwarcie wystawy połączone było z odsłonięciem pomnika SOWY i wyruszeniem rowerzystów z parku Solidarności na biłgorajski autodrom, gdzie odbyła się organizacja Europejskiego Dnia bez Samochodu.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajFundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej jest niezależną organizacją dobroczynną działającą na obszarze Powiatu Biłgorajskiego i Gminy Zwierzyniec. Na przestrzeni 16 lat działalności daliśmy się poznać, jako organizatorzy 29 Konkursów Grantowych, w których dofinansowaliśmy 569 projektów o łącznej wartości blisko 2 mln. zł.

dzialaj_lokalnie.jpg


Jako Ośrodek Działaj Lokalnie jesteśmy członkiem sieci 60 organizacji pozarządowych z całej Polski. Dzięki czemu w  Programie "Działaj Lokalnie" w odróżnieniu od innych ogólnopolskich programów grantowych decyzje o dofinansowaniu projektów zapadają na poziomie lokalnym, jako efekt pracy lokalnej Komisji Grantowej skupiającej niezależne autorytety.

przestrzen_sowa_bilgoraj.JPG


-Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej od 2002 roku uczestniczy w programie "Działaj Lokalnie" Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce finansowanym z Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, w ramach którego wspieramy zwyczajnych ludzi, chcących razem działać na rzecz swojej społeczności dla dobra wspólnego. Program "Działaj Lokalnie" obchodzi w tym roku swoje 15 urodziny, aby uczcić tę wyjątkową rocznicę i podsumować zrealizowane do tej pory działania przygotowaliśmy wystawę. Wystawa ta pokazuje różnorodność wspartych przez nas projektów. Dzięki Programowi "Działaj Lokalnie" w naszej okolicy powstały: place zabaw, świetlice, graffiti, murale czy rzeźby - wyjaśnia Iwona Dubińska, koordynator Programu "Działaj Lokalnie".

Reklama.

Przy okazji jubileuszu Programu "Działaj Lokalnie", odsłonięto w Biłgoraju rzeźbę powstałą w ramach projektu pt. "Rzeźbimy Biłgoraj" realizowanego w ramach Programu "Działaj Lokalnie VIII" w ubiegłym roku. Realizatorem projektu było Stowarzyszenie Noodles Stage, którego prezes jest Andrzej Klucha.

/red./

Tagi: przestrzeń sowa   działaj lokalnie   fundacja flzb   biłgoraj

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.236.190.216

DO BIŁGORAJA WRÓCIŁ KOMUNIZM (2015-09-23 07:40:54)

W sondzie, w Nowej Gazecie Borowcowej można głosować na Borowiec, a głosy liczą... Borowce! Jak w PRL. W dodatku gazeta stosuje cenzurę, jak w PRL. Żadnych zasad, żadnej etyki, gdy trzeba się dopchać do żłobu z pieniędzmi podatników. Borowcom ewidentnie pomyliły się role: albo polityka, albo wydawanie gazety. Łączenie jednego z drugim jest niezgodne z Kodeksem etyki dziennikarskiej i Kodeksem dobrych praktyk wydawców prasy. Ale Borowce mają gdzieś zasady. Już na starcie zdradzają, jakimi wartościami w życiu się kierują. Nie można zatem im ufać, nie można Borowiec wybrać na posła!

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Restauracje

więcej

Pizzerie

więcej

Placówki artystyczne

Konkursy

Polecamy

Władze powiatu złożyły zawiadomienie do Prokuratury. Sprawa dotyczy biłgorajskiego szpitala. Mamy komentarz Starosty i syndyka masy upadłościowej Spółki Arion

Wczoraj, władze Powiatu Biłgorajskiego złożyły zawiadomienia...

Komunikat w sprawie jakości wody w Zalewie Bojary

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Biłgoraju w związku...

Kandydatka "Wiosny" przekonywała, że brak "Lewicy" w polskim sejmie, to wielka strata dla polskiej demokracji

-Szanowni Państwo jestem tutaj dziś z Wami ponieważ jak już zapewne...

Bigorajski PiS zaprezentował billboard wyborczy, hasło kampanii parlemntarnej i kandydatkę z Ziemi Biłgorajskiej

Przy głównej ulicy Biłgoraja, lokalne struktury Prawa i Sprawiedliwości...

PSL domyka listy wyborcze. Z naszego Powiatu kandydować mają Genowefa Tokarska i Wiesław Różyński (AUDIO)

Polskie Stronnictwo Ludowe podpisało porozumienie z Kukiz15....

Domowe bajgle w Biłgoraju

Domowe, świeże bajgle, wzorowane na dawnej kuchni żydowskiej,...

Ogłoszenia