Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

120 nowych drzew i 2 207 krzewów. Jesienne nasadzenia w Biłgoraju

Dodał: red Data: 2019-12-04 10:29:12 (czytane: 1803)

W listopadzie br. na zlecenie Urzędu Miasta Biłgoraja wykonano nowe nasadzenia drzew i krzewów. Łącznie na terenie całego Miasta posadzono 120 drzew i 2 207 krzewów następujących gatunków: klony, brzozy, dęby, kasztanowce, magnolie, berberysy, derenie i róże.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgoraj

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajPo południowej stronie ul. Kościuszki, na odcinku od ronda z ul. Nadstawną do skrzyżowania z Placem Wolności oraz przy ul. Nadstawnej posadzono róże. W Parku Nowakowskiego, wzdłuż alejki od Alei Jana Pawła II, posadzono platany klonolistne natomiast przy Parku Solidarności zostały posadzone magnolie. Magnoliami ozdobiono również teren zielony przy przejściu dla pieszych do ul. Magnoliowej oraz przy ul. 3 Maja. Natomiast teren zielony przy Przedszkolu Samorządowym przy ul. Przemysłowej został obsadzony kasztanowcami czerwonymi i magnoliami. Ponadto przy bloku nr 51 zlokalizowanym przy ul. 3 Maja posadzono tawułę japońską i berberysy.

nasadzenia_001.jpg

Przy Alei Jana Pawła II posadzono klony, natomiast ulicę Poniatowskiego ozdobi nowo posadzony szpaler berberysów. Na ul. Zamojskiej od ronda z ul. Poniatowskiego do końca miasta posadzono dereń biały. Przy ul. Szwajcarskiej posadzono dęby i brzozy, natomiast przy ul. Korczaka - jarząb pospolity.

/Paweł Jednacz/

Reklama.

Tagi: nasadzenia   biłgoraj   zieleń   utrzymanie zieleni w mieście

Zobacz także

Uczniowie RCEZ na stażu w Grecji

Dodane: 2020-09-28 15:55 - Komentarze  (0)  czytane (225)

TAGI: rcez biłgoraj, regionalne centrum edukacji zawodowej w biłgoraju, oświata biłgoraj, erazmus+Komentarze (8)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.234.143.26

mieszkaniec miasta (2019-12-05 20:48:49)

Brawo, teraz czas na miasta ogrody. Kto bywał w świecie wie o tym że miasta idą w tym kierunku. Nie trawniki tylko płożące róże, kwietne łąki itp. Im więcej zieleni w mieście tym zdrowsze powietrze będziemy mieli. Tylko jeszcze niech odpowiednie służby skuteczniej sprawdzają dymiące kominy, bo mandaty chyba za małe są.

(2019-12-04 17:42:11)

Wpisy krytyków zieleni są bez sensu. Normalni mieszkańcy wolą mieć ładniejsze, bardziej zazielenione i ukwiecone miasto.

gfhththt (2019-12-04 15:45:11)

Za wszystko płacą podatnicy

panie rzeczniku (2019-12-04 14:51:04)

A ile trzeba będzie zapłacić za podlewanie i plewienie . a jeszcze jak teraz odśnieżać ul.Poniatowskiego. sypać na kwiatki czy na ścieżkę rowerową .

rodowity biłgorajak (2019-12-04 13:46:40)

i po co to wszystko ??? skoro " najszłe z okolicznych wsi " mieszkańcy Biłgoraja i tak nie będą z tego zadowoleni !!!

(2019-12-04 13:29:20)

Brawo, brawo, jeszcze niskopienne ozdobne rośliny nieopodal skrzyżowania ul. Długiej z Cegielnianą trzeba posadzić, gdyż tam paskudnie jest. Chodzi o ten kawałek zielony przy parkingu. W parku Solidarności też warto postarać się o ładniejsze kwiaty.

Do wpisu poniżej (2019-12-04 13:26:11)

Bardzo cenne uwagi

a (2019-12-04 12:38:13)

Liczba krzewów może i robi wrażenie, ale w związku z tym zlikwidowano wszystkie trawniki po jednej stronie ulicy i wszystko zasypano żwirem. Może w lecie to będzie wyglądać ok, ale teraz to jest tragedia zero zieleni tylko asfalt, żwir i beton. Poza tym czy podczas upałów te róże przeżyją? Z jednej strony asfalt, z drugiej kostka betonowa, z wokół nich i nad nimi szary żwir. Przecież podczas upałów to się nagrzeje do 60-70 stopni i wypali te małe krzewy.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Biłgoraj uczcił ofiary sowieckiej agresji na Polskę

Powiatowe święto plonów

I Przegląd Zespołów Obrzędowych Powiatu Biłgorajskiego

Przygotowanie szkół powiatowych do nowego roku szkolnego w stanie epidemii

Pokazy wyszkolenia kawaleryjskiego

Koncert Pauliny Mazepy, zakończył tegoroczny piknik ekologiczny w Biłgoraju

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Czym byłby świat gdyby nie zabawki? Jak wybrać odpowiednią zabawkę dla trzylatka?

W wieku trzech lat dziecko rozwija się niezwykle szybko. Z łatwością przyswaja nowe umiejętności, uczy się nowych słów i zaczyna...