Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

10-tka po Ziemi Biłgorajskiej (FOTO, WYNIKI)

Dodał: red Data: 2017-10-01 19:57:42 (czytane: 1763)

W pierwszą niedzielę października br. odbył się biegi dla dorosłych, dzieci i młodzieży w ramach XXIX Ogólnopolski Biegu Ulicznego - 10-tka po Ziemi Biłgorajskiej. Biegły dziewczęta i chłopcy na dystansach 600, 800, 1000 i 1 500 m, a także pierwszoklasiści, którzy pobiegli 300 m. W samo południe wystartowały przedszkolaki. Bieg główny z kolei ruszył z Nadrzecza.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, Biłgoraj

AGENT UBEZPIECZENIOWY HENRYK BAŃKOWSKI
,UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE;MAJĄTKOWE NAJWIĘKSZYCH FIRM UBEZPIECZENIOWYCH TAKICH JAK, UNIQA, RESO,WARTA, HDI ASEKURACJA, GENERALI, COMPENSA, MTU, WYPADKI KOMUNIKACYJNE,WYPADKI W PRACY,UPADKI NA CHODNIKU, WYPADKI W ROLNICTWIE ITD.

Chmielek 67. 23-412, ŁukowaBieg główny na dystansie 10 km rozpocznie się o godzinie 12:30. Wszyscy zawodnicy wystartowali z Nadrzecza, by dobiec do mety usytuowanej na OSiR. Trasa prowadzić będzie przez Nadrzecze - Majdan Gromadzki - Gromada - Biłgoraj, tu zaś ulicami Moniuszki, obwodnicę północną, Bagienną oraz Targową. Po ukończonym biegu około godziny 14:00 odbyła się uroczysta dekoracja zawodników. Wysortowało w biegu głównym ponad 100 osób.

10_tka_po_ziemi_bilgorajskiej_2017.JPG

-Głównym celem imprezy jest upowszechnianie biegania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych jako najbardziej dostępnej formy ruchu i rekreacji oraz promocja Miasta i Gminy Biłgoraj - zaznacza Mieczysław Jamroz trener lekkoatletyki i członek Zarządu LKS "ZNICZ". Obok OSiR i "ZNICZA-a", organizatorami sportowych zmagań w ramach biegu ulicznego i biegów dzieci i młodzieży, były także środowiska skupiające biłgorajskich biegaczy. -Jest to przede wszystkim popularyzowanie biegania, jako najprostszej, niezwykle efektywnej formy ruchu i aktywnego spędzania wolnego czasu - przyznaje Piotr Swacha przedstawiciele biłgorajskich biegaczy.

Reklama.

Zarówno Burmistrz Miasta Biłgoraj jak i Wójt Gminy Biłgoraj podkreślali po sportowych rywalizacjach, że to z jednej strony promowanie aktywności fizycznej i sportu, ale także promocja Miasta i Gminy Biłgoraj wśród zawodników z całej Polski, którzy przybyli do Biłgoraja by wziąć udział w XXIX biegu ulicznym.

10_tka_po_ziemi_bilgorajskiej_2017_1.JPG

Wyniki Open:
Mężczyźni:
I miejsce - Okseniuk Sergii - Łuck;
II miejsce - Starżyński Andrzej - Klementowice;
III miejsce - Stepanenko Paweł - Łuck.

Kobiety:
I miejsce - Okseniuk Oksana - Łuck;
II miejsce - Łączak Magdalena - Mielec;
III miejsce - Siembida małgorzata - Ulanów.

patronat_medialny_bilgorajcompl.jpg

Zdjęć w galerii: 167

Tagi: bieg uliczny   10-tka po ziemi biłgorajskiej   biłgoraj biega   zawody biegowe biłgoraj

Zobacz także

Podsumowanie roku 2017 w sporcie i kulturze (FOTO, WYNIKI)

Dodane: 2018-02-17 20:27 - Komentarze  (12)  czytane (1349)

TAGI: podsumowanie roku 2017, sport biłgoraj, kultura biłgoraj, bck biłgorajKomentarze (2)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.83.66.51

j23 (2017-10-01 21:44:12)

Oprócz biegu na 10 km odbyły się także biegi szkolne. Warto było się nad tym pochylić Panie redaktorze.

bnbn (2017-10-01 21:06:20)

Każdy Ukrainiec który chce przekroczyć granicę RP powinien podpisać dokument ,że gardzi Banderą i się wypiera ukraińskiego Hitlera .A tak nawiasem oni jadą tu dla nagród czy dla sportu?

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Legenda pożegnała się z Ładą Biłgoraj

Kiedy był szkoleniowcem biało - niebieskich, zespół rozegrał około 210 spotkań, blisko 120 były to spotkania wygrane, porażek było nieco ponad 50. Z funkcji trenera, którą piastował od 2010 roku pożegnał się Ireneusz Zarczuk. Szkoleniowiec sam złożył rezygnację. Zarczuk jest legendą jeśli chodzi o biłgorajską piłkę. więcej»

Legenda pożegnała się z Ładą Biłgoraj

Kiedy był szkoleniowcem biało - niebieskich, zespół rozegrał około 210 spotkań, blisko 120 były to spotkania wygrane, porażek było nieco ponad 50. Z funkcji trenera, którą piastował od 2010 roku pożegnał się Ireneusz Zarczuk. Szkoleniowiec sam złożył rezygnację. Zarczuk jest legendą jeśli chodzi o biłgorajską piłkę. więcej»

Ogłoszenia