Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Województwa Lubelskiego i Podlaskiego w Biegach Przełajowych

Dodał: red Data: 2020-11-17 10:23:20 (czytane: 785)

14 listopada br. w Tomaszowie Lubelskim rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Województwa Lubelskiego i Podlaskiego w Biegach Przełajowych. W zawodach startowało pięcioro reprezentantów biłgorajskiego „ZNICZa”. Znakomicie spisał się Antoni Staszczak, który zdecydowanie wygrał na dystansie 3 km, prowadząc samotnie od startu do mety.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

Bardzo dobrze zaprezentował się również Marcin Kusz zdobywając srebrny medal w biegu na 2 km. Punktowane miejsca wywalczyli również: Bartek Wołoszyn, siódmy w biegu na 2 km i Marlena Tyszko - jedenasta na 1,5 km. Niestety biegu na dystansie 2,5 km nie ukończyła Milena Brodziak - Mistrzyni Międzywojewódzkich Mistrzostw z sezonu letniego. Zawodnicy "ZNICZa" zdobyli łącznie 7 punktów, co zapewniło IV miejsce w klasyfikacji klubowej (ex aequo z gospodarzami zawodów - MKS Tomaszów).

Rywalizacja w biegach przełajowych w tej kategorii wiekowej kończy się na poziomie międzywojewódzkim, dla Antka i Bartka były to więc ostatnie starty w kategorii młodzik, natomiast Marlena i Marcin będą mieli okazję poprawić swoje lokaty w przyszłym sezonie lekkoatletycznym.