Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

"Czyste powietrze" - konferencja dla przedsiębiorców

Dodał: red Data: 2019-12-04 16:45:24 (czytane: 1965)

W Starostwie Powiatowym w Biłgoraju, odbyła się dziś konferencja podsumowująca spotkania dotyczące programu "Czyste Powietrze", które w ostatnim czasie odbyły się na Zamojszczyźnie. Dzisiejsze spotkanie skierowane było głównie do przedsiębiorców.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajOrganizatorem spotkania był Instytutu Rozwiązań Biznesowych oraz Starostwo Powiatowe w Biłgoraju. -Program "Czyste powietrze" to dofinansowanie do wymiany źródeł ciepła i termomodernizacji skierowany do właścicieli i współwłaścicieli budynków jednorodzinnych. Mówiąc więc najprościej to dofinansowanie wymiany nieekologicznego źródła ciepła na to ekologiczne, nowoczesne. Poprzez to zakłada się ograniczenie emisji do atmosfery szkodliwych substancji. Program "Czyste powietrze" to nie tylko dotacje i zachęty finansowe ale to także budowanie i kształtowanie świadomości jak ważne jest stosowanie właściwego źródła ciepła i odpowiedniego opału. To także pokazanie jaki wpływ na nasz organizm i nasze środowisko ma smog z domowych pieców - mówi doradca Programu "Czyste Powietrze" i przedstawiciel Instytutu Rozwiązań Biznesowych, Jarosław Bury.

czyste_powietrze.JPG

Dzisiejsze spotkanie zorganizowane w Starostwie Powiatowym skierowane było do przedsiębiorców związanych z branżą termomodernizacyjną czy dostawą źródeł ciepła. Zaproszonych zostało kilkudziesięciu przedsiębiorców z Regionu. Wszystko po to by pomóc klientom - czyli odbiorcom indywidualnym Programu "Czyste powietrze". Program obliguje wnioskodawców do tego by dobierali właściwe parametry do zakresu rzeczowego wpisywanego do wniosku. Można wnioskować o dofinansowanie wymiany okien, drzwi, czy termomodernizację ale przede wszystkim do źródeł ciepła. -Prawdziwą sztuką jest zaproponowanie klientom właściwych - optymalnych rozwiązań. W przypadku gdyby źródło ciepła nie spełniło tych wymagań, to taka osoba straci możliwość dofinansowania i pomocy państwa. Kluczowe więc jest zweryfikowanie wiedzy przedsiębiorców z branż dociepleń, źródeł ciepła się znajdują. By współpraca na linii przedsiębiorca - wnioskodawca - Program przebiegała bezkolizyjnie - dodaje Jarosław Bury.

Reklama.

-Chcemy by przedsiębiorcy, wyposażeni w wiedzę, w informacje rozwiewające wątpliwości, mogli wyjść do klientów, mieszkańców Ziemi Biłgorajskiej, z konkretną ofertą, która wpisuje się w wymogi Programu i przynosi wymierne korzyści klientom. Chodzi więc o spełnienie założeń Programu "Czyste powietrze", taka oferta jest niezwykle ważna z punktu widzenia kupującego, ale także i sprzedających czy świadczących usługi przedsiębiorców. Zadowolony klient to i zadowolony przedsiębiorca, a na tym wszystkim korzysta także nasze środowisko naturalne, bo mniej jest emisji szkodliwych substancji - zauważa Starosta Andrzej Szarlip.

czyste_powietrze_2.JPG

Potrzebę doszkalania się i szukania odpowiedzi na wiele pytań dostrzegają sami przedsiębiorcy, którzy wzięli udział w konferencji. -Nasza firma wykonanie dociepleń metodą wdmuchiwania granulatu celulozy i wełny. Jest to jeden z nowocześniejszych sposobów pozwalających na ocieplenie budynków. Wykorzystujemy do tego profesjonalny sprzęt. Nasza metoda pozwoli skutecznie docieplić te miejsca, gdzie nie można zastosować tradycyjnych sposobów i w miejscach trudno dostępnych. Jest to również sposób, aby ocieplić te wnętrza, które są już wykończone, a chcemy uniknąć uciążliwości związanych z każdym remontem - Mateusz Pułapa z firmy Ergo - Docieplenia i dodaje: -Chcemy tak sprofilować i przygotować naszą ofertę, by odpowiadała wymogom programu, a przez to była atrakcyjna dla klientów.

W Biłgoraju działa także biuro Programu "Czyste powietrze" mieści się przy ulicy ul. Włosiankarska 5 (budynek KRUS) i przyjmuje interesantów od poniedziałku do czwartku w godzinach 11:00 - 15:00.

/bilgoraj.com.pl/

Tagi: program czyste powietrze   konferencja dla przedsiębiorców   biłgoraj   jarosław bury

Zobacz także

Przeciwpożarowe bramy przesuwne - gdzie mogą być montowane?

Dodane: 2020-06-04 16:18 - Komentarze  (0)  czytane (583)

TAGI: bramy przesuwane, bramy przeciwpożarowe, biłgoraj, dom i ogródKomentarze (7)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 35.173.48.53

Podatnik (2019-12-05 18:05:37)

Ten prężny Starosta to mistrz komunikacji - słuchają go głównie puste krzesła.

Trzeba Panie Starosto chcieć znaleźć sposób na skuteczną komunikację z ze środowiskiem przedsiębiorców.

To czym się Pan głównie zajmuje to gry wizerunkowe ustawione na promocję własnej osoby.

(2019-12-05 08:36:17)

Super pomysł . Dzięki Panu staroście

hjg kuyg (2019-12-04 20:59:01)

Tak placą ludziom to palą czym popadnie , więcej płacie bo ludzi nie stać na węgiel

(2019-12-04 20:32:46)

Tłumy przyszły

(2019-12-04 18:49:07)

Ile kosztują te spotkania podatnika ? Kto zarabia i ile ?

(2019-12-04 17:38:15)

Bardzo dobrze, bo to ważny problem.

Orkan (2019-12-04 17:22:26)

bardzo dziękujemy. Jeszcze takiego prężnego Starosty nie mieliśmy.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Osuchy 1944. Droga Krzyżowa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Osuchach

Program chodnikowy powiatu biłgorajskiego

Wsparcie dla samorządów powiatu biłgorajskiego z tarczy antykryzysowej 4.0

Raport o stanie powiatu biłgorajskiego za 2019 rok

#ChalengePomagam biłgorajskich krwiodawców

Marszałek Elżbieta Witek w Biłgoraju

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

W Biszczy rozegrano XIX Szkolne Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego w Szachach

Pod koniec listopada br. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Biszczy odbyły się „XIX Szkolne...